X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Первоцвіти

Завантажити презентацію

Первоцвіти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Первоцвіти Підготував Романюк Максим

Слайд 2

Підсніжник Це багаторічна цибулинна рослина.  Підсніжник зростає у листяних лісах України. Цибулини підсніжника використовуються в медицині. Підсніжник потребує охорони, він занесений до Червоної книги України.

Слайд 3

Пролісок Росте в степах на Півдні України та в Криму, в лісах і на узліссях. Цибулини проліска використовуються в медицині.

Слайд 4

Ряст Поширений по всій Україні. Використовується в медицині.

Слайд 5

Сон Сон — одна з найпопулярніших ранньовесняних лісових рослин. Рослина має лікарські та фарбувальні властивості. Занесений до Червоної книги України.

Слайд 6

Конвалія Конвалія поширена майже по всій Україні, крім півдня степу і високогір'я Карпат. Лікарська, отруйна і декоративна рослина.

Слайд 7

Горицвіт В Україні відомо 5 видів, із них найважливішим є горицвіт весняний. Виготовлені з горицвіту препарати широко застосовують у медицині.

Слайд 8

Нарцис Поширений по всій Україні. Занесений до Червоної книги.

Слайд 9

Тюльпан На території України тюльпани зустрічаються у степовій зоні та серед скель Кримських гір. Занесений до Червоної книги.

Слайд 10

Перевірка знань Назви квіти

Слайд 11

Підсніжник Пролісок Ряст

Слайд 12

Нарцис Тюльпан Конвалія

Слайд 13

Горицвіт Сон

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство