культура та мистецтво Кореї
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Творчий дух корейського народу знаходить своє вираження в самобутній музиці, танцях і живопису, які розвивалися протягом всієї 5000-літньої історії країни. Незважаючи на те, що останнім часом в Кореї отримала значне поширення західна культура, унікальна і неповторна культура "Країни вранішньої свіжості" продовжує розвиватися як у чистому, так і в модернізованому вигляді.
Традиційна музика Традиційна корейська музика кугак має спільні культурні корені з традиційною музикою Китаю і Японії. Однак, незважаючи на деяку зовнішню подібність, корейська кугак тим не менш істотно відрізняється від музики інших країн Східної Азії. Корейська музика, наприклад, традиційно має потрійний ритм (три удари в такт), в той час як для китайської та японської музики характерний подвійний ритм. Кугак підрозділяється на дві основні категорії: чонак, або музика для вищих верств суспільства, і мінсогак, або народна музика. Дли чонак характерна розмірене, урочиста і складна мелодія, в той час як мінсогак, що включає в себе такі жанри, як народні пісні, селянська музика, пісенно-драматичний жанр пхансорі і шаманська музика, відрізняється швидкістю і енергійністю.
Традиційні танці Традиційний корейський танець можна підрозділити на придворний танець і народний танець. Статечні, граціозні рухи придворного ганці відображають красу емоційної стриманості, характерною для конфуціанської філософії. На противагу цьому корейські народні танці є відображенням побуту, праці і вірувань простих людей. У захоплюючій і романтичній манері вони малюють щирі почуття корейського народу. До категорії народного танцю відносяться сільський народний танець, танець у масках і шаманський танець. Розуміння корейської традиційної музики і танців допомагає краще зрозуміти саму Корею.
Традиційне образотворче мистецтво Традиційний корейський танець можна підрозділити на придворний танець і народний танець. Статечні, граціозні рухи придворного ганці відображають красу емоційної стриманості, характерною для конфуціанської філософії. На противагу цьому корейські народні танці є відображенням побуту, праці і вірувань простих людей. У захоплюючій і романтичній манері вони малюють щирі почуття корейського народу. До категорії народного танцю відносяться сільський народний танець, танець у масках і шаманський танець. Розуміння корейської традиційної музики і танців допомагає краще зрозуміти саму Корею. Традиційне образотворче мистецтво Традиційна корейська живопис істотно відрізняється від західної. В її основі лежать неповторні лінії і кольору Сходу. Сліди ранньої корейської живопису, присутні на стінах королівських гробниць періоду Трьох держав (57 р. до н.е. I. І.Е.), дають уявлення про життя корейців в той час. ВI період пізнього Кор (918 -1392 рр..) Стався найбільший розквіт буддизму в Кореї, свідченням чого є численні твори буддійського живопису, що зберігаються у храмах по всій країні. За часів династії Лі (1392 -1910 р.) панівною ідеологією в Кореї стало конфуціанство, і корейська інтелектуальна еліта, якій було створено основні твори мистецтва в цей період, була під сильним впливом китайських культурних традицій. Народний живопис, популярна серед нижчих верств оощесгна, не зазнала впливу будь-якої зі шкіл. Вона використовувала вільну і експресивну техніку і яскраві фарби з тим, щоб передати на полотні трагічне і комічне в людському житті, красу навколишнього світу, надати форму і колір мрії та політ думки. У наші дні в Кореї співіснують східна і західна школи живопису. У творах деяких сучасних художників присутні елементи обох шкіл.
Гончарне мистецтво Техніка виробництва кераміки була привезена до Кореї з Китаю більше 1000 ліг тому. У Кореї вона отримала подальший розвиток, в результаті чого були створені місцеві гончарних традицій, якими корейці по праву пишаються. Витончена витонченість і неповторний блакитно-зелений колір Селадона епохи Коре (918 -1392 рр..) Принесли йому всесвітню популярність і популярність у любителів антикваріату. Білий фарфор епохи Чосон (1392 -1910 рр..) Також користується заслуженою славою. У роки Корейсько-японської імчжінской війни 1592 -98 рр.. техніка виробництва керамічних виробів потрапила з Кореї до Японії, що значною мірою сприяло розвитку там цього виду художніх ремесел.
Схожі презентації
Категорії