X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Катерина Білокур

Завантажити презентацію

Катерина Білокур

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Квіти Катерини Білокур Роботу виконали: Сіменик Роман, Хрипко Назар

Слайд 2

1900-1964 рр. Проживала в селі Богданівка за 150 км від Києва.

Слайд 3

Дитинство Виросла художниця в селянській родині, де панувала важка праця, і малювання вважалося безглуздим заняттям. Хата у Богданівці. 1955р.

Слайд 4

Творче життя художниці Змалку малювала з натури тільки живі квіти, що росли біля хати.

Слайд 5

Пензлі в майстрині були саморобні, з котячої шерсті, фарб часто не вистачало і тоді художниця шукала природні замінники. Квіти та горіхи. 1948 р. Майстерня художниці

Слайд 6

Перші картини видатної художниці Вже перші роботи “Берізка’’ та “Квіти’’ свідчать про її неймовірний дар. Квіти та берізоньки ввечері. 1950 р.

Слайд 7

Виставка картин У 1940 році в Полтавському будинку народної творчості відкрилася персональна виставка Катерини Білокур. Букет квітів. 1960 р.

Слайд 8

Найсильніша робота Одна з найсильніших робіт художниці - “Цар -колос’’. Центр композиції – три скромні колосочки, які майстриня обрамила буянням квітів, зібраних у дивовижний вінок. Цар-колос. 1949 р.

Слайд 9

Втрата картин Всі твори, що експонувалися в Полтавському краєзнавчому музеї, на жаль, втрачені під час Великої Вітчизняної війни у 1941 році.

Слайд 10

Колгоспне поле. 1948-1949рр. Картини “Цар-колос”, ”Берізка”, ”Колгоспне поле” були показані на Міжнародній виставці у Парижі в 1954році. Художницю було визнано геніальною. Всесвітнє визнання

Слайд 11

Сніданок. 1950 р. У центрі композиції – прості невибагливі селянські страви, поруч – глек з молоком,у глибині простору – букет півоній. Холодні кольори картини створюють відчуття затишку. Адже,попереду – важкий трудовий день.

Слайд 12

Висновок Квіти. 1957 р. Працюючи над проектом “Квіти Катерини Білокур”, ми переконались, що твори народної художниці сповнені доброти і любові до людей, вони стали достойним внеском у скарбницю української культури

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство