X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
декоративно-ужиткове мистецтво Близького Сходу

Завантажити презентацію

декоративно-ужиткове мистецтво Близького Сходу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Головний біль (або цефалгія) — розповсюджений симптом різноманітних захворювань і патологічних станів, відчуття болю в області мозкового черепа.

Слайд 3

Судинний головний біль Головний біль м'язового напруження Ліквородинамічний головний біль Неврологічний головний біль Галюцинаторний головний біль, або психалгія Головний біль змішаного генезу

Слайд 4

Існує понад 200 різних причини головного болю, які можуть не становити загрози і бути загрозливими для життя. Опис симптомів та неврологічні дослідження визначають необхідність подальшого обстеження і необхідність лікування.

Слайд 5

Слайд 6

Найбільш поширений вид головного болю - головний біль напруги, і його так чи інакше відчувають близько половини населення планети. Голова починає нити, потім її здавлює і стискає, як обручем, біль стає тупий і виснажливою. Багато людей продовжують працювати, займатися повсякденними справами на тлі цього болю, проте при цьому вони відчувають себе розбитими, втомленими і нещасними.

Слайд 7

Адекватне лікування може бути проведене тільки після встановлення причин. Медикаментозна терапія Анальгетики, в тому числі нестероїдні протизапальні препарати широко використовуються для боротьби з головним болем. Рідше застосовуються вазоактивні засоби і психотропні препарати, що потенціюють дію анальгетиків. Невиправдане застосування вказаних препаратів приводить до розвитку лікарської хвороби, насамперед — шлункових захворювань, аж до виразки шлунку.

Слайд 8

Інша поширена причина головного болю - мігрень. При мігрені часто болить права або ліва половина голови, або обидві по черзі. Біль може бути досить сильний, його характер пульсуючий, він може наростати, потім може з'явитися нудота, хвороблива реакція на світло та інші болісні симптоми. Такий стан іноді триває від кількох годин до кількох діб.

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство