X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
5 клас

Завантажити презентацію

5 клас

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА 5 КЛАС .

Слайд 2

Жанри образотворчого мистецтва: пейзаж, натюрморт, портрет, історичний, побутовий, батальний, міфологічний, релігійний, казково-билинний, анімалістичний

Слайд 3

Анімалісничний жанр – жанровий різновид образотворчого мистецтва, що зображує тварин.

Слайд 4

Анімаліст – митець, який зображує тварин.

Слайд 5

Сьогодні на уроці : - Розширимо свої знання про анімалістичний жанр. Ознайомимося з творчістю М.Приймаченко. Будемо розвивати творчі здібності, фантазію, уяву. Виховувати естетичне ставлення до навколишнього світу.

Слайд 6

“ Роблю сонячні квіти тому, що людей люблю, творю на радість, на щастя людям, щоб всі народи один одного любили, щоб жили вони, як квіти на всій землі…” М.Приймаченко

Слайд 7

Звірі в гостях у лева

Слайд 8

Дві синички

Слайд 9

Казкова птиця - павич

Слайд 10

Дикий чаклун

Слайд 11

Пташка

Слайд 12

Котячий цар

Слайд 13

«Галочка літає, господаря шукає» 

Слайд 14

КИТАЙСЬКИЙ ЖИВОПИС

Слайд 15

(Слайд 2)

Слайд 16

Слайд 17

Снігурі Посідали у дворі, Пишногруді снігурі, Теплу одягли свитину І смакують горобину. Червоніють іздаля, Хоч біліє вся земля. І летить лапатий сніг, Чорні шапочки у них. На гіллячці угорі, Скачуть диво снігурі. Підкріпилися пташки, Чистять ніжні фартушки. Завірюха й холоди, Наближаються сюди. Нам говорять снігурі, Довго бути ще зимі. Як прийде весняний час, Полетять вони від нас.

Слайд 18

Послідовність виконання роботи Підбери формат та положення аркуша Визнач загальну форму та положення птаха у просторі. На око вияви пропорційні відношення між частинами тіла птаха. Уточни узагальнену форму, прослідкуй характер контурів, їх поєднань. Визнач кольорове співвідношення забарвлення птаха.

Слайд 19

Нюанс – тонка, ледь помітна відмінність у якості форми, розміру, тону,кольору, фактури. Протилежна нюансу категорія – контраст. Контраст – протиставлення та взаємне посилення будь-яких якостей,що співвідносяться між собою.

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Пальчикова гімнастика Вересень писати вчився, Але швидко щось втомився. Жовтень втому проганяє, Йому руку простягає. В кулачок, на замок, А тепер зроби місток. Листопад — рідний брат, По місточку пройти рад. В другу сторону пройдеть ся В кулачок рука зіжметься. Розігнуться пальчики — Ось веселі зайчики... Ну, досить забавлятись — За пензлик треба братись І малювати старатись.

Слайд 23

Слайд 24

Критерії оцінювання: 1.Розміщення на папері (композиційне вирішення). 2. Дотримання основних пропорцій та законів перспективи. 3. Розкриття теми. 4. Колорит малюнка.

Слайд 25

Гра “шифрувальник” С А К В Т І Л А

Слайд 26

С А Н И И Ч К

Слайд 27

Р Ш К А И Ш

Слайд 28

Н У Г І Р С

Слайд 29

ЛАСТІВКА СИНИЧКА ШИШКАР СНІГУР

Слайд 30

Слайд 31

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство