X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Святкування Рыздва у США

Завантажити презентацію

Святкування Рыздва у США

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Різдво у США

Слайд 2

Найулюбленіше свято американців – Різдво, яке святкується 25 грудня.

Слайд 3

Багато жителів країни займаються в цей період благодійністю, переводять гроші на рахунки лікарень, притулків, будинків для людей похилого віку.

Слайд 4

Країну прикрашає величезна кількість різдвяних ялинок. І тисячі різнокольорових вогнів - гірляндами обвиваються всі стовбури дерев, кущі, фронтони дахів, за допомогою стовпчиків і різних пристосувань з гірлянд споруджують цілі казкові сади. З настанням темряви всі це яскраво сяє та переливається, створюючи неповторне видовище.

Слайд 5

На вхідні двері будинків кріпиться вінок з ялинових гілок (часто штучних) з побажанням "Щасливого Різдва!"

Слайд 6

Саме Різдво 25 грудня американці проводять удома зі своєю родиною та близькими родичами. Дня за 2-3 під ялинку складають численні подарунки, а в різдвяну ніч ще й Санта-Клаус приносить подарунки дітям. Діти ж для Санти залишають біля ялинки різні ласощі - шоколадки, печиво - на випадок, якщо він буде голодний. До різдвяного столу традиційно готують індичку.

Слайд 7

У цей день всі бажають один одному щастя. Кожен очікує щасливих змін у житті. Вважається, що в цей день може статися диво.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Культура