X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Скінхеди

Завантажити презентацію

Скінхеди

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 9-А класу Троцька Валя Скінхеди

Слайд 2

Скінхед Названі на ім'я стрижені або наголо голені голови, перші скінхеди були сильно залежні від Вест-Індії (зокрема Ямайки) грубі хлопці з точки зору моди, музики,і способу життя. Субкультура має 3 хвилі розвитку

Слайд 3

Перша хвиля Скінхеди кінця 60-х можна сказати були-продуктом мод-культури, яка розвивалася під сильною дією ямайської культури, що прийшла до Англії іммігрантами рудбоями.

Слайд 4

Перші скінхеди віддавали перевагу американському одягу: Levi Strauss Jeans і Alpha Flight Jackets, також в моду почали входити вузькі підтяжки і важке робітниче взуття зі сталевими носами Dr Marten (або просто — Doc's).

Слайд 5

Друга хвиля Друга хвиля скін-руху почалася у Великобританії у кінці 70-х. Імпульсом до цього став панк-рок! Він підірвав манірну і холодну Англію, виглядав диким, грубим, агресивним, лякав домогосподарок, респектабельних громадян і інших панів.

Слайд 6

У США скіни були ще дальші від свого коріння і тяжіли до хвилі hardcore, що зародилася у Нью-Йорку. Стрітпанк для Англії був подібний хардкору в США.

Слайд 7

Третя хвиля Скінхеди пішли в тінь, лише зрідка жовта преса друкувала сенсаційні статті про витівки «скінхедів». Проте справжні скіни завжди залишалися вірні своїм корінню. Завдяки тому, що добробут західного суспільства зростав, на початку 90-х років XX століття намітилось чергове зростання руху.

Слайд 8

Третьою хвилею стали скінхеди середини 90-х. Хвиля скінхед-руху стала підніматися. Багато з тих, хто поголився більше 15 років назад, почали з'являтися на вулицях і брати участь в розвитку скінхед-сцени.

Слайд 9

Музика субкультури ямайська музика; англійська музична сцена початку 1980

Слайд 10

Дякую за увагу!)))

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Культура