X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Freak"

Завантажити презентацію

"Freak"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала: учениця 7а класу НВК “Гімназія №14” м.Луцьк Горковчук Анна Перевірив: Свинчук Анатолій Васильович

Слайд 2

ЗМІСТ Хто це такі “фріки” ? Зовнішній вигляд фріків Як утворилася суб.культура “фріки” Життя фріків На що готові фріки? Фріки сьогодні.Суспільство і фріки.

Слайд 3

Хто це такі фріки? Фрік — з жаргонної англійської  «божевільний», «скажений», «божевільно модний» — напрям в молодіжній культурі кінця 20, початку 21 століття. Соціальні групи людей, які одягаються неординарно, оригінально.  Дослівно це слово перекладається інвалід; дивак, дивна людина.

Слайд 4

Фріки - це люди, які навмисно шокують публіку екзотичним зовнішнім виглядом і незвичайним поведінкою. Їх девіз - ніяких стереотипів, одягайся, як хочеш, будь несхожим на інших, дивуй всіх навколо, випромінюючи при цьому позитивну енергію. Бути фріком - значить постійно створювати навколо себе карнавальну атмосферу вічного свята. Фріки - це борці з нудьгою і рутиною існування.

Слайд 5

Зовнішній вигляд Фріки не боятися шокувати оточуючих своєю зовнішністю і манерою поведінки. За допомогою незвичайних нарядів та зачісок фрики творчо виражають себе і своє ставлення до навколишнього світу.

Слайд 6

Як утворилася суб.культура “фріки”? В минулому слово фрік відносилося до фізично-неповноцінних людей або до их,які мають які-небудь дивні дефекти. Наприклад, фріки виступаючі в цирку — карлики, сіамські близнюки, бородаті жінки і т.д. Такі дивні люди завжди користувалися популярність серед глядачів і створили своє «шоу виродків». Таким чином, фріки можуть бути як від народження, так і стали такими в процесі життя.

Слайд 7

Інше значення у цього слова з’явилося в 60-70 роки, коли виникло таке поняття як фрік-субкультура чи фрік-сцена. Цей рух об’єднав нестандартно мислячих любителів психоделічної і рок-музики, пост-хіппі і представників інших неформальних субкультур.

Слайд 8

Життя фріків Часто ці люди відмовляються від соціальних норм і стереотипів, ламають їх. Вважається, що фріки — це представники молодіжної субкультури, але ними можуть бути і цілком дорослі люди. Часто фріки — представники творчого бомонду — письменники, поети, музиканти, художники. Знаменитим фріком була відома французька письменниця Жорж Санд, яка віддавала перевагу не жіночим костюмам, а чоловічим, носила коротку стрижку й називалася чоловічим ім'ям. Також до фріків сміливо можна віднести Сальвадора Далі, Ван Гога, Врубеля та багатьох інших. Зараз фріки – це ціла культура.

Слайд 9

На що готові фріки? Як ви вже дізналися,  фріками називають екстравагантних, неординарних людей з незвичайною зовнішністю і епатажною поведінкою.   представників інших неформальних субкультур. Фріки відкидають цінність громадської думки та матеріальні цінності і вище за все ставилять свободу від умовностей і забобонів.  За допомогою незвичайних нарядів та зачісок фрики творчо виражають себе і своє ставлення до навколишнього світу.

Слайд 10

Фріки сьогодні В Житомирі 8 вересня планують провести фрік-парад, учасники якого, продемонструвавши свої костюми, зможуть поборотися за подарунок - планшет. "Фрік-парад 2012» в Житомирі, за словами організаторів, покликаний об'єднати всю творчу, неординарну, ексцентричну і просто позитивну аудиторію  міста. ПОказ фрік-моди відбудеться на вулиці Михайлівській. Учасники параду пройдуть по головній вулиці міста, демонструючи оточуючим  фантазію і здатності до самовираження. Головне, щоб костюм був святковим, несподіваним у рішенні, незвичайним і виділяється. Матеріал і технологія виготовлення - не обмежуються. Кровожерливі образи мерців, агресивно-войовничі образи, що викликають страх, до параду не допускаються!

Слайд 11

На центральному майданчику біля Лялькового театру будуть розіграні призи у 3 номінаціях: «Король фріків» за створення кращого способу, «Фрік-дизайнер» (за майстерність пошиття костюма), «Шок-фрік» (за найепатажніший образ)

Слайд 12

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Культура