X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Запилення квыток

Завантажити презентацію

Запилення квыток

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Василь Сухомлинський Бо Сонце-Єдине

Слайд 2

Бо Сонце-Єдине Сидить школяр за столом у зеленому саду й виконує завдання. А завдання йому таке:

Слайд 3

« Подивись навколо себе, побач кожну річ і порівняй її з іншою річчю» Замислився школяр. Над головою-тремтять листочки осики. Тремтять і все шепочуть. Тихенко шепочуть, немов про якусь таємницю гомонять. Немов першокласниці, що вийшли на перерву й таємниче щось розповідають одна одній.

Слайд 4

Подивився школяр долу, побачив два зелені листки й між ними білі квіти. Це конвалії.Ой,які схожі квітки конвалії на кришталеві дзвіночки. Здається,доторкнись-і вони задзвенять.

Слайд 5

Сидить музикант торкається обох струн-ось із чим можна порівняти дзижчання бджоли і гудіння джмеля.

Слайд 6

А це запещав десь комарик.Писк його тоненький- тоненький З чим його порівняти?Мабуть,ізсопілочкою,зробленою із стеблини кульбаби. Якби заграти на ту супілочку,то було б схоже на комарний писк.

Слайд 7

Заходить сонце.Небо на заході червоніє.Воно схоже на велике-вилике макове поле.Безліч макових квиток розквітли там і всі одного кольору-рожевого.От якби дійти до того макового поля-намилувався б красою.

Слайд 8

Сонце торкнулося обрію.Сонце!Велике,багряне….З чим порівняти? Довго думав школяр.Ні з чим сонце порівнювати.Бо воно-єдине.Бо тільки воно-сонце.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика