X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Віртуальна країна Інтернету

Завантажити презентацію

Віртуальна країна Інтернету

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Віртуальна країна Інтернету

Слайд 2

Н е д о л і к и – фінансові шахраї, хакери, різного роду дезінформатори, тенета спокус (порноіндустрія, комп’ютерні ігри тощо). П е р е в а г и - задовольняють інформаційні, освітні, культурні потреби, відкривають безмежний простір для спілкування та самовираження. Інтернет

Слайд 3

Неприємності в мережі: Віруси та хробаки є небезпечними програмами, які можуть поширюватися через електронну пошту або веб-сторінки. Віруси можуть пошкодити файли або програмне забезпечення, що міститься на комп’ютері. Хробаки розповсюджуються швидше за віруси безпосередньо з одного комп’ютера на інший. Троянські коні або троянці — це небезпечні програми, які створені так, щоб виглядати безневинними, наприклад, як гра. Після активації вони можуть пошкодити файли без відома користувача. Хакери та зломщики Хакери та зломщики — це терміни, які використовують для людей, які зламують та проникають у системи даних. Найкращим способом захисту комп’ютера є використання брандмауера та регулярне оновлення операційної системи.

Слайд 4

Небажаний вміст в Інтернеті Небажана пошта, або спам: перенавантажує системи електронної пошти і може заблокувати поштові скриньки. 1. Ніколи не відкривай підозрілі повідомлення. Відразу видаляй їх, вибравши відповідну команду в меню повідомлення. 2. Ніколи не відповідай на небажану пошту. 3. Використовуй фільтр спаму свого провайдера інтернет-послуг або програми електронної пошти. 4. Використовуй нову або родинну адресу електронної пошти для запитів в Інтернеті, форумів тощо. 5. Ніколи не пересилай «ланцюгові» повідомлення електронної пошти. Видаляй їх одразу після надходження. П’ять правил використання електронної пошти:

Слайд 5

Основні «заповіді» мережевої моралі 1. Пам’ятайте, що Ви спілкуєтеся з людиною. (не роби іншим того, чого не хочеш отримати від них взамін.) 2. Дотримуйтеся тих самих правил поведінки, що і в реальному житті. (Краще дотримуватися закону як в реальному, так і у віртуальному житті.) 3. Зберігайте особистість. (пам’ятайте, що враження про Вас складатиметься з Ваших висловлювань. ) 4. Допомагайте іншим там, де Ви спроможні це зробити. (Обмін досвідом у Мережі – захоплива справа. ) 5. Не втручайтесь у конфлікти і не допускайте їх. (Флейми – емоційні висловлювання, що часто не врахують думки інших. ) 6. Пам’ятайте про безпеку. ( Можна легко стати мішенню для он-лайн злочинців. ) 7. Поважайте право на приватне листування. (Неповага до таємниці листування – це ознака поганих манер. 8. Пам’ятайте про авторське право. (Не оголошуйте інформацію, завантажену з Інтернету, своєю власною.) 9. Не зловживайте своїми можливостями. (Деякі «нетизяни» відчувають себе професіоналами. ) 10. Вчіться пробачати помилки іншим. (Не будьте зарозумілими і гордовитими. )  

Слайд 6

Пам’ятай: Не розголошуй про особисті дані. Не терпи агресію у свою адресу та не принижуй інших користувачів. Будь обережний з новими знайомими.

Слайд 7

Нетикет (злиття слів «мережа» [англ. net] і «етикет») – правила поведінки, спілкування в Мережі, традиції і культура Інтернет-співтовариства, яких дотримується більшість.

Слайд 8

6 правил розумних користувачів Інтернету :

Слайд 9

Перше правило Чемним і толерантним у спілкуванні будь! Не ображай нікого, Про бумеранг у стосунках не забудь!

Слайд 10

Друге правило Якщо веб-сайт негарний Закрий його негайно!

Слайд 11

Третє правило Свій пароль, як таємницю Зберігай у власній скриньці! Правила розумних користувачів Інтернету пам”ятай І всім про них розповідай! **********

Слайд 12

Четверте правило Цікаві веб-сайти ти шукай, Друзям своїм про них розповідай. Разом з ними нове пізнавати І в віртуальному просторі безпечно крокувати.

Слайд 13

П”яте правило Розкажи батькам, Що не можеш вирішити сам. Всі проблеми вирішуй в сім”ї, Бо батьки найкращі друзі твої! Розкажи батькам, Що не можеш вирішити сам. Всі проблеми вирішуй в сім”ї, Бо батьки найкращі друзі твої! Розкажи батькам, Що не можеш вирішити сам. Всі проблеми вирішуй в сім”ї, Бо батьки найкращі друзі твої!

Слайд 14

Шосте правило Реальну адресу телефон і ім”я Нехай знає тільки сім”я. Нікому його не повідомляй в Інтернеті, Бо можуть обманути, затягнути в тенета.

Слайд 15

Дослідження впливу Інтернету  на дітей Скільки часу в день Ви проводите в Інтернеті в освітніх цілях? , Скільки часу в день Ви проводите в Інтернеті в розважальних цілях? ,  11,5% от 10- 40 хвилин 24.8% от2-3 годин 63,7% от0,5 до 1.5 годин 72%- 2-3 години 7%10-40 хвилин 21% 0,5-1.5 годин

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика