X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відродження

Завантажити презентацію

Відродження

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Это был величайший прогрессивный переворот из всех пережитых до того времени человечеством, эпоха, которая нуждалась в титанах и которая породила титанов по силе мысли, страсти и характеру, по многосторонности и учености. Ф.Энгельс

Слайд 4

Слайд 5

Як звати цього літературного персонажа? Хто його вигадав? Герой його книжки -збіднілий дворянин, який начитався рицарських романів і вирушив у мандри, щоб захищати всіх скривджених, пригноблених.

Слайд 6

Що відомо вам про цю людину?

Слайд 7

Як називається ця картина? Хто її автор? Найвизначніша картина художника написана для монастиря св. Сікста. Художник прославив у ній людину, здатну заради щастя інших принести в жертву найдорожче – свою дитину.

Слайд 8

Хто цей чоловік? Що ви знаєте про нього? Всесвіт не має кінця, він безмежний і нескінченний. Не тільки Земля, а й Сонце не є центром світу. Всесвіт – це безліч зірок, кожна з яких – далеке від нас сонце.

Слайд 9

Хто ця людина? Яку спадщину він залишив нащадкам? Хоч люди працюють тільки 6 годин на день, вони мають удосталь продуктів – адже тут немає нероб і ледарів. З громадських складів люди одержують все, що їм потрібно. У вільний час мешканці займаються наукою, мистецтвом, спортом. Тут завжди відчинені двері будинків – люди не бояться крадіжок.

Слайд 10

Що ви знаєте про цього чоловіка? Як його ім’я? Мореплавець, організатор і учасник першої навколосвітньої подорожі. У сутичці з тубільцями острову Мактан (Філіппіни) був убитий.

Слайд 11

В образі грішника, що розкаюється, 70-річний учений мусив опуститися на коліна і повторити принизливі слова “каяття”. Про кого йде мова? Він був першим ученим, який спостерігав небо в телескоп.

Слайд 12

У середині XV століття німець … винайшов …

Слайд 13

Чи відома вам ця картина? Яка її назва? Хто автор? У картинах цього флорентійця показане життя, яке любив і спостерігав художник. Він був геніальним живописцем і вченим, інженером – винахідником, архітектором і скульптором, музикантом і поетом.

Слайд 14

Слайд 5. Дон Кіхот. Автор Мігель де Сервантес Сааведра. Слайд 6. Мореплавець Христофор Колумб. У 1492 році досяг берегів Америки. Слайд 7. Рафаель “Сікстинська мадонна”. Слайд 8. Джордано Бруно. Спалений інквізицією в Римі за відстоювання концепції про безкінечність Всесвіту. Слайд 9. Англійський філософ і політичний діяч Томас Мор. Написав твір “Утопія”. Був звинувачений у державній зраді і страчений. Слайд 10. Джеймс Кук. – англійський мореплавець, керівник 3-х навколосвітних подорожей. Відкрив багато островів у Тихому океані. Слайд 11. Галілео Галілей. Слайд 12. Йоганн Гутенберг винайшов книгодрукування. Слайд 13. Леонардо да Вінчі “Мадонна Літта”.

Слайд 15

Леонардо да Вінчі – один з найвидатніших діячів італійського Відродження

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Мікеланджело

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Міколай Копернік

Слайд 22

Слайд 23

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика