X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
UML діаграми

Завантажити презентацію

UML діаграми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

UML Unified Modelling Language

Слайд 2

UML (уніфікована мова моделювання) - це мова позначень або побудови діаграм, призначена для визначення, візуалізації і документування моделей зорієнтованих на об’єкти систем програмного забезпечення. використовується у парадигмі об'єктно-орієнтованого програмування

Слайд 3

UML не є методом розробки, іншими словами, у конструкціях цієї мови не повідомляється про те, що робити першим, а що останнім, і не надається інструкцій щодо побудови вашої системи, але ця мова допомагає вам наочно переглядати компонування системи і полегшує співпрацю з іншими її розробниками. Розробкою UML керує Object Management Group (OMG). Ця мова є загальноприйнятим стандартом графічного опису програмного забезпечення.

Слайд 4

чому цій мові моделювання приділяється останнім часом настільки велика увага? Як її використовувати при розробці програмних проектів?

Слайд 5

Справа в тому, що останнім часом спостерігається загальне підвищення інтересу до всіх аспектів, пов'язаних з розробкою складних програмних додатків. Для багатьох компаній корпоративне програмне забезпечення та бази даних (БД) представляють стратегічну цінність. Існує висока зацікавленість у розробці методів і підходів, що дозволяють автоматизувати створення складних програмних інформаційних систем (ІС). Відомо, що систематичне використання таких методів дозволяє значно поліпшити якість, скоротити вартість і час постачання ІС.

Слайд 6

В даний час ці методи включають в себе: компонентну технологію розробки моделей ІС, візуальне програмування використання зразків (patterns) при проектуванні ІС, візуальне представлення різних аспектів проекту (візуальне моделювання)

Слайд 7

Конструкції UML створюються з багатьох модельних елементів, які позначають різні частини системи програмного забезпечення. Елементи UML використовуються для побудови діаграм, які відповідають певній частині системи. Для стоврення візуальних моделей використовують спеціалізовані програмні продукти. Найбільш відомою з них є Umbrello UML Modeller.

Слайд 8

Типи діаграм У Umbrello UML Modeller реалізовано підтримку таких типів діаграм:

Слайд 9

Діаграма випадків використання Діаграми випадків використання описують взаємозв’язки і залежності між групою випадків використання і акторами, що беруть участь у процесі. Ці діаграми призначено для полегшення обміну інформацією між майбутніми користувачами системи і замовником, вони особливо корисні для визначення переліку можливостей, які повинна мати система.

Слайд 10

Діаграма класів На діаграмах класів буде показано різноманітні класи, які утворюють систему і їх взаємозв’язки. Діаграми класів називають “статичними діаграмами”, оскільки на них показано класи разом з методами і атрибутами, а також статичний взаємозв’язок між ними.

Слайд 11

Діаграми послідовностей На діаграмах послідовностей буде показано обмін повідомленнями (тобто виклик методів) між декількома об’єктами у окремій обмеженій часом ситуації. Основний наголос на діаграмах послідовностей робиться на порядок і моментах часу, у які повідомлення надсилаються об’єктам.

Слайд 12

Діаграми співпраці На діаграмах співпраці показується взаємодія між об’єктами, які беруть участь у певній події. на діаграмах співпраці основний наголос робиться на взаємодії між об’єктами. На діаграмах співпраці повідомлення надіслані від одного з об’єктів до іншого позначаються стрілочками, поряд з якими показано назву повідомлення, параметри і послідовність повідомлення.

Слайд 13

Діаграми взаємозв’язків сутностей На діаграмах взаємозв’язку сутностей показують концептуальний дизайн програм для роботи з базами даних. На них показують різноманітні сутності (концепти) у інформаційній системі і існуючі взаємозв’язки і обмеження між ними.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика