X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація на тему“ Діаграми ”

Завантажити презентацію

Презентація на тему“ Діаграми ”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготував учень 10 класу Бондаренко Руслан

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Стовпчасті діаграми доцільно створювати тоді, коли потрібно порівняти значення кількох наборів даних, графічно зобразити відмінності значень одних наборів даних порівняно з іншими, показати зміни даних з плином часу.

Слайд 5

Лінійчата графіки доцільно використовувати, якщо кількість даних у наборі досить велика, якщо потрібно відобразити динаміку зміни даних у часі, порівняти зміни кількох рядків даних.

Слайд 6

Секторні діаграми доцільно використовувати тоді, коли потрібно відобразити частини одного цілого, порівняти співвідношення частин і частин до цілого.

Слайд 7

Гістограми зручно використовувати, якщо горизонтальне розташування геометричних фігур виглядає наочніше, ніж вертикальне.

Слайд 8

Точкові діаграми доцільно використовувати, якщо потрібно відобразити дані неперервних процесів, у наборах яких досить велика кількість даних, якщо потрібно відобразити динаміку зміни даних у часі, порівняти зміни кількох рядів даних.

Слайд 9

Слайд 10

Дані, які розташовані в стовпцях або рядках, можна зобразити у вигляді діаграми з областями. Діаграми з областями ілюструють величину змін в залежності від часу і можуть використовуватися для залучення уваги до сумарним значенням у відповідності з трендом. Наприклад, дані, що відображають прибуток в залежності від часу, можна відобразити в діаграмі з областями, щоб звернути увагу на загальну прибуток.

Слайд 11

Дані, які розташовані в стовпцях або рядках в певному порядку, можна зобразити у вигляді біржовий діаграмі. Як випливає з назви, біржова діаграма найбільш часто використовується для ілюстрації змін цін на акції. Однак ця цифра може використовуватися також для виведення наукових даних. Наприклад, можна використовувати біржові діаграми для демонстрації коливань денних або річних температур. Для створення біржовий діаграми необхідно правильно упорядкувати виводяться дані. Спосіб розташування даних на аркуші, які будуть використані в біржовий діаграмі, дуже важливий. Наприклад, для створення простої біржовий діаграмі (найвищий курс, самий низький курс, курс закриття) слід помістити дані в стовпці з заголовками "найвищий курс", "Самий низький курс" і "Курс закриття" у зазначеному тут порядку.

Слайд 12

Дані, які розташовані в стовпцях або рядках, можна зобразити у вигляді поверхневої діаграми. Поверхнева діаграма використовується, коли потрібно знайти оптимальні комбінації двох наборах даних. Як на топографічної карти, кольору і штрихування виділяють зони однакових діапазонів значень. Поверхневі діаграми можна використовувати для ілюстрації категорій і наборів даних, що представляють собою числові значення.

Слайд 13

Дані, які розташовані тільки в стовпцях або рядках, можна зобразити у вигляді кільцевої діаграми. Як і кругова діаграма, кругова діаграма відображає ставлення частин до цілого, але може містити більше одного ряду даних

Слайд 14

В бульбашковій діаграмі можуть відображатися дані стовпців таблиці, при цьому значення по осі X вибираються з першого стовпчика, а відповідні значення по осі Y і значення, що визначають розмір бульбашок, вибираються з сусідніх стовпців. Так, дані можна організувати згідно з наведеним прикладом.

Слайд 15

Дані, які розташовані на аркуші в стовпцях або рядках, можна представити у вигляді пелюсткової діаграми. На пелюсткової діаграмі можна порівняти статистичні значення декількох рядів даних.

Слайд 16

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика