X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
https://svitppt.com.ua/angliyska-mova/moya-ulyublena-televiziyna-programa.html

Завантажити презентацію

https://svitppt.com.ua/angliyska-mova/moya-ulyublena-televiziyna-programa.html

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Українські мультфільми Виконала учениця 9 класу Устуянова Олена

Слайд 2

Мультфільми 1920-1930-х рр. Українській анімації вже 85 років. У 1927 році були зняті перші українські мультики - «Українізація» (Київ) і «Казка про солом'яного бичка» (Одеса). Події 30-х років, які пішли слідом за хвилею - Друга світова війна, а потім і голод - практично знищили цю галузь мистецтва. До 1959 року на Київській кіностудії було випущено всього кілька десятків мультфільмів, серед яких «Заборонений папуга», «Тук-Тук і його товариш Жук», «Тук-Тук на городі» та ін.

Слайд 3

«Казка про солом’яного бичка» 1927 р.

Слайд 4

Мультфільми 1959-1990 рр.  У 1959 році українська анімація почала своє відродження під керівництвом художника і режисера Іполита Лазарчука на «Київнаукфільмі». Першою стала стрічка «Пригоди Перця» (1960 рік) - про захисника природи від браконьєрів. Однією з головних робіт початківців аніматорів можна вважати мультфільм «Микита Кожум'яка» (1965 рік) режисера Ніни Василенко. Але всесоюзну популярність колектив отримав після роботи над мультфільмом «Ведмедик і той, хто в річці живе» (1966 р.).

Слайд 5

«Микита Кожум’яка» Ніна Василенко

Слайд 6

«Як козаки…» В 1967 році з'явився перший мультфільм з серії «Як козаки ...» Володимира Дахно. Мультфільм про трьох бравих козаків Запорізької Січі, подорожуючих по всій Європі крізь століття, мав феноменальний успіх. Як і будь-яка класика, серія не старіє досі. У яких тільки ситуаціях козаки не виявлялися! Вони билися з кримськими татарами-работоргівцями («Як козаки куліш варили», 1967 р.), з цілими європейськими арміями («Як козаки у футбол грали», 1970 р.), з піратами («Як козаки наречених визволяли», 1973 р .), з панщиною («Як козаки сіль купували», 1975 р.), з самими богами Олімпу («Як козаки олімпійцями стали», 1978 р.), і навіть з самою нечистою силою («Як козаки весілля гуляли», 1984 р.). Останніми мультфільмами з цієї серії стали «Як козаки інопланетян зустрічали» і «Як козаки у хокей грали» (1995). 

Слайд 7

«Як козаки…»

Слайд 8

«Як жінки чоловіків продавали» Можливо, одним із найбільш упізнаваних, іронічних і смішних мультфільмів тих років є стрічка «Як жінки чоловіків продавали» (1972 р.), знята за мотивами жартівливої народної пісні. Згідно з сюжетом жінки намагаються позбутися своїх обридлих чоловіків на ринку: від бабія, від п'яниці, від ледаря, від низькорослого. Мультфільм отримав нагороду в Загребі (Югославія) за оригінальність з'єднання народної музики на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів, а також у Нью-Йорку - диплом за третє місце. Майже слідом вийшов мультфільм «Як чоловіки дружин провчили», знятий також за мотивами жартівливої української пісні. Дивувала оригінальність малюнка - зображення знято з використанням народної вишивки та вся дія мультфільму нібито відбувається на українському рушнику. 

Слайд 9

«Як жінки чоловіків продавали»

Слайд 10

«Пригоди капітана врунгеля» У 1977 році з'явилася одна з головних мультиплікаційних стрічок Радянського Союзу - мультсеріал «Пригоди капітана Врунгеля». Остання 13 серія мультфільму була знята в 1979 році. Пригоди відважного капітана, його помічника Лома і попутника Фукса стали першою серйозною роботою геніального режисера Давида Черкаського. 

Слайд 11

Слайд 12

Слідом за меткої трійцею вітчизняний глядач побачив міні-мультсеріал «Лікар Айболить» (1985 р., 7 серій), а ще через три роки - вільно інтерпретовану екранізацію роману шотландського письменника Роберта Стівенсона «Острів скарбів». Пригодницький роман, повний насильства і зрад, перетворився на яскраву комедію, зняту незвичайним способом. Мультфільм був знятий таким чином, що деякі його моменти (пісні, які нерідко носили моралізаторський характер) як би «розбавлялися» грою живих акторів, тому на екрані глядач бачив чергування - карикатурних мальованих піратів і піратів у виконанні ансамблю «Гротеск». 

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика