X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Текстове видання

Завантажити презентацію

Текстове видання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Японська писемність

Слайд 2

Запозичені з Китаю ієрогліфи кандзі У сучасній японській мові використовуються три основні системи письма: кандзі, хіраґана і катакана.

Слайд 3

Японські силабічні абетки (кана) – хіраґана і катакана Червоним кольором виділена катакана. Синім – хіраґана.

Слайд 4

Кана (仮名) Силабічна (складова) абетка, кожен знак позначає одну мору (склад). Існує у двох графічних формах (катакана і хіраґана), позначають однакові звуки. Хіраґаною записуються змінювані частини слів (окуріґана) та пояснювальне прочитання ієрогліфів (фуріґана). Катакана використовується для запису запозичених слів (ґайрайґо).

Слайд 5

Приклади записів японською. 猫は魚を食べました。 ねこ    さかな  たべ 猫は魚を食べました。 シュミットはエンジニアです。

Слайд 6

Кандзі (漢字) Запозичене японцями в Китаї у 5-6 ст. Буквально означає «Знаки династії Хань». Є декілька версій того, як ці ієрогліфи потрапили до Японії. Найбільш вірогідна версія що вперше китайські тексти завезли в країну буддистські монахи з корейского королівства Пекче у 5 столітті.

Слайд 7

Читання ієрогліфів У сучасній японській мові ієрогліфи використовують для запису основ слів в іменниках, прикметниках і дієсловах. Кандзі мають одне або декілька прочитань. Прочитання поділяються на «китайсько-японське» (音読み, онйомі або он) та «японське» (訓読み, кунйомі або кун).

Слайд 8

Кьоіку кандзі Кьоіку кандзі (教育漢字) — список із 1006 навчальних кандзі, що складається Міністерством освіти Японії. Цей список визначає, які кандзі будуть вивчати японські школярі на кожному році свого навчання в шести початкових класах.

Слайд 9

Чому б не відмовитись від кандзі? うらにわにはにわにわにはにわにわとりがいる 裏庭には二羽庭には二羽鶏がいる。

Слайд 10

Писемна мова періоду Нара (710-794) Японські слова записувались схожими за звучанням китайськими ієрогліфами. Ця рання форма японської писемності називається Манйоґана. Назва «манйоґана» походить від «Манйосю» («Збірка міріад листків») — антології японської поезії.

Слайд 11

Походження хіраґани. Виникла у 9 столітті на базі скорописного варіанту стародавньої японської абетки манйоґана.

Слайд 12

Принцип написання. Походження катакани. Сучасний їєрогліф 朝 (аса) Запис Манйоґаною 安佐 (аса)

Слайд 13

Урок 1.

Слайд 14

Перше вітання 初めまして。私は___です。宜しくお願いします。 Hajimemashite. Watasi wa ______desu. Yoroshiku onegai shimasu. Приємно познайомитись. Я - ______. Будь ласка, будьте добрі до мене.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика