X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Техніка безпеки при роботі на ПК

Завантажити презентацію

Техніка безпеки при роботі на ПК

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

До роботи в кабінеті інформатики допускаються учні, які пройшли інструктаж з техніки безпеки, що дотримують вказівки викладача, розписатися в журналі реєстрації інструктажу. Необхідно неухильно дотримувати правила по техніці безпеки. Порушення цих правил може призвести до ураження електричним струмом, викликати загоряння.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

З технікою потрібно звертатися дбайливо, на клавіатурі працювати не поспішаючи, клавіші натискати ніжно. При появі змін у функціонуванні апаратури, мимовільного її відключення необхідно негайно припинити роботу і повідомити про це викладача. Контролювати відстань до екрана і правильну поставу. Не допускати роботи на максимальній яскравості екрану дисплея.

Слайд 6

Слайд 7

Працювати за дисплеєм довше покладеного часу. Забороняється без дозволу викладача. Вмикати і вимикати комп'ютер, дисплей. Підключати кабелі, роз'єми та іншу апаратуру до комп'ютера. Брати зі столу викладача дискети, апаратуру, документацію. Користуватися викладацьким комп'ютером.

Слайд 8

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика