X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Smart City

Завантажити презентацію

Smart City

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Smart City Виконав учень 9 класу Артем

Слайд 2

Мета Дізнатися про розумні міста Україні.

Слайд 3

Основні принципи розумного міста Щоб побудувати місто, яке буде максимально комфортним для його жителів, необхідно створити певні умови для цього. Основною рушійною силою у побудові розумного міста є збір та обробка великої кількості даних (Big Data). Саме управління даними дозволяє муніципальним службам підвищувати якість життя населення.

Слайд 4

5 ключових ознак розумного міста: 1. Інтелектуальні системи управління дорожнім рухом. 2. Розумний підхід до вуличного освітлення. 3. Розумний громадський транспорт. 4. Розумний будинок. 5. Використання сонячних батарей.

Слайд 5

Інтелектуальні системи управління дорожнім рухом. Вони передбачають підвищення безпеки та ефективності транспортного процесу, комфортності для водіїв і користувачів транспорту. Приміром, у багатьох країнах світу, і в Україні зокрема, встановлюється відеонагляд на автошляхах, що дозволяє контролювати порушення правил дорожнього руху.

Слайд 6

Розумний громадський транспорт. Він передбачає контроль за усім, що відбувається в салоні та зовні протягом руху і здатен передавати інформацію про порушення в органи влади. Слід зауважити, що така технологія уже розроблена в Києві: у розумному автобусі працює Wi-Fi, встановлено камери внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження.

Слайд 7

Розумний будинок. Ця технологія передбачає використання системи високотехнологічних пристроїв в оселі для найбільш комфортного проживання людей. Зокрема виділяють кілька основних напрямків впровадження технологій розумного будинку: безпека, управління освітленням, управління кліматом.

Слайд 8

Розумний підхід до вуличного освітлення. Тут особливої популярності набувають датчики руху, які вмикають світло лише коли фіксують певні рухи чи присутність людини, і вимикають його, коли ви, приміром залишаєте приміщення. Так само працює і вуличне освітлення.

Слайд 9

5. Використання сонячних батарей. У багатьох містах світу, де це дозволяє клімат, така практика є невід'ємною складовою розумного міста. На дахах будівель встановлюються сонячні батареї, які можуть забезпечити автономне електропостачання для окремих квартир чи будинків загалом, в залежності від їх площі.

Слайд 10

Приклади населених пунктів в Україні, які реалізовують Smart City Київ За час реалізації програми "Електронна столиця" влада повністю відкрила громадськості документообіг Київміськдержадміністрації, створила систему відкритих тендерів, електронних торгів і відкритий електронний бюджет і т.п. В рамках Kyiv Smart City вже реалізовано з десяток проектів: видача довідок про перебування на квартирному обліку, про приватизацію житла, система управління майном, сервіс електронних петицій, медичний портал, система інформування киян та ін. З моменту презентації проекту в КМДА надійшло понад 300 заявок від розробників.

Слайд 11

Львів За останній рік владі вдалося прокласти понад 80 км велодоріжок, створити за сприяння компанії "Некстбайк Україна" шість муніципальних пунктів велопрокату, почати впровадження систем електронних паркоматів, зарядки електромобілів. А також представити перший в Україні електробус львівського концерну «Електрон». З огляду на те, що в IТ працюють більше 15 тис. фахівців, влада горить бажанням перетворити місто в один з головних ІТ-хабів Східної Європи. Для цього у вересні 2015 року вони заявили про запуск проекту "Креативний квартал", який до того ж допоможе перетворити Львів на Smart City.

Слайд 12

Одеса З міського бюджету щорічно виділяються кошти для реалізації програми "Електронне відкрите місто". У поточному році передбачено фінансування в розмірі 8,7 млн гр

Слайд 13

Харків Гучних проектів поки немає, але в місті активно ремонтуються під'їзди та вхідні групи, реконструйований зоопарк, триває благоустрій дворів, відкриття майданчиків для вигулу собак тощо. У серпні КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" заявило про проведення тендера із закупівлі через систему ProZorro 22 сучасних сміттєвозів та 1,5 тис. нових контейнерів в рамках міської програми "Чистий дім". Останнім часом Харків намагається позиціонувати себе як Smart City. Місто давно досягло успіху в створенні єдиної міської інформаційної системи управління територіями, що дозволяє автоматизувати роботу підрозділів влади, збір інформації, контроль за виконанням рішень і бізнес-процеси.

Слайд 14

Інформацію було взято з сайту: https://sites.google.com/site/smartcity33853/home/5-oznak-smart-city

Слайд 15

Висновки В Україні є міста, які реалізували проект Smart City.

Слайд 16

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика