Робота з електронною поштою
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
навчальна: формування вмінь використовувати можливості електронної пошти для обміну інформацією; розвиваюча: розвиток в учнів комунікативних навичок, спостережливості, винахідливості, уваги, логічного мислення; виховна: виховання цілеспрямованості, старанності, охайності, відповідального ставлення до навчання.
Електронна пошта (e-mail) — мережева служба, яка дозволяє користувачам обмінюватися повідомленнями або документами без використання паперових носіїв.
Оперативність і легкість використання. Доступність практично в будь-якому місці. Універсальність форматів листів і вкладень. Дешевизна сервісу. Надійність і швидкість інфраструктури доставки. Можливість передавати не лише тексти, а й мультимедійні дані (будь-яке зображення, аудіо - чи відеозапис) та виконані файли.
SMTP - призначений для відправлення електронного листа на поштовий сервер відправника та його подальшого руху між поштовими серверами POP 3 – керує процесом отримування електронної пошти
NAME — це ім'я користувача; SERVER — це назва поштового сервера, на якому зареєстрована ваша електронна адреса; зазвичай називається "собакою" і служить для розділення імені користувача і назви поштового сервера. Електронна адреса має наступний формат — NAME @ SERVER, де Увага! Адресу електронної поштової скриньки необхідно записувати лише англійськими літерами без пропусків.
Корпорація Майкрософт визначає цей поштовий клієнт як доповнення до браузера Internet Explorer, призначене для роботи з електронною поштою. Це простий і швидкий інструмент для невибагливих користувачів, що має стандартний набір функцій усіх поштових клієнтів. Одна з переваг цієї програми - велика швидкість обробляння пошти, незалежно від обсягу інформації, що його передають. Головний недолік Outlook Express – низька захищеність від вірусів. Цей безоплатний поштовий клієнт на сьогодні має багатомільйонну армію прихильників, оскільки завжди працює швидко та стабільно й дає змогу сортувати електронну пошту за різними критеріями. На відміну від інших поштових клієнтів, ця програма має портативну версію, що не вимагає встановлення програми та може працювати майже з будь-якого зовнішнього запам’ятовувального пристрою, даючи користувачеві змогу постійно мати поштову базу та список електронних адрес.
1. Ви повинні виявляти ту ж повагу, що і при усному спілкуванні. 2. Ви повинні перевіряти правопис, граматику і тричі перечитувати своє повідомлення перед відправленням. 3. Ви не повинні брати участь в розсилці послань, що пересилаються по ланцюжку (найчастіше це листи релігійно-містичного вмісту). 4. Ви не повинні за власною ініціативою пересилати по довільних адресах незатребувану інформацію. 5. Ви не повинні розсилати повідомлення, які є шкідливими, дратівливими або такими, що містять загрози іншим користувачам. 6. Ви не повинні відправляти жодних повідомлень протизаконного або неетичного вмісту. 7. Ви повинні пам'ятати, що електронне послання є еквівалентом поштової листівки і не повинно використовуватися для пересилки секретній інформації. 8. Ви не повинні використовувати широкомовні можливості електронної пошти за винятком випуску доречних оголошень. 9. Ви повинні звести до мінімуму кількість електронних послань особистого характеру. 10. Ви повинні неухильно дотримувати правила і інструкції і допомагати адміністраторам боротися з порушниками правил.
: ) : -) Посмішка (це жарт) : @ : - @ Крик жаху ;) ;-) Підморгування ( я жартую) :} :-} Іронія ; ( ; -( Сум, засмучення :] :-] Сарказм :D :-D Сміх : ’( : ’-( Плач, ридання :o :-o Подив : * : - * Поцілунок :[ :-[ Зла посмішка : # : - # Мовчання % ) % -) Збентеження : \ : - \ Нерішучість
В останнє десятиріччя Інтернет перетворився в масове явище, і став невід’ємною частиною життя сотень мільйонів людей на планеті. Мережа не має кордонів, її неможливо контролювати. Мережа непідвладна нікому і в цьому її головна перевага над іншими видами комунікацій. Зміна чисельності інтернет-користувачів в Україні 2000—2010 роки
Глинський А.М. Компютер у кожний дім: Самовчитель. -Львів: СПД Глинський, 2008. Редько М.М. Інформатика та комп’ютерна техніка. Навчально-методичний посібник. -Вінниця: Нова книга, 2007. http://chytay.com.ua
Схожі презентації
Категорії