X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
“Робота в графічному редакторі”

Завантажити презентацію

“Робота в графічному редакторі”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Робота в графічному редакторі” Краще один раз побачити, аніж десять раз почути… Древня народна мудрість

Слайд 2

Загальні відомості про користування графічним редактором Програма Paint призначена для створення і редагування малюнків. Дана програма є редактором растрової графіки. Шлях до програми: Пуск\Програми\ Стандартні\Paint.

Слайд 3

Cклад елементів керування: Рядок меню: Файл; Правка; Вид; Рисунок; Палітра; Справка.

Слайд 4

Файл – містить набір команд, призначених для роботи з цілим файлом. Правка – призначена для корекції під час роботи з поточним файлом. Вид – дозволяє змінювати вигляд вікна. Рисунок – дає можливість змінити параметри малюнка. Палітра – доповнює гаму кольорів. Довідка – можливість користування довідковою інформацією ОС.

Слайд 5

Панель інструментів: Олівець; Гумка; Вибір кольору; Розпилювач; Лінія; Прямокутник; Еліпс; Заливка; Виділення довільної області; Виділення області; Масштаб; Пензель; Введення тексту; Крива лінія; Багатокутник; Округлений прямокутник.

Слайд 6

Олівець - для малювання довільних ліній; Гумка - для видалення частини малюнка; Вибір кольору - дозволяє точно вибрати основний або фоновий колір не з палітри, а безпосередньо з малюнка; Розпилювач - для малювання ліній розпилюванням фарби; Лінія - для креслення прямих ліній; Прямокутник - для малювання прямокутних фігур протягуванням курсору мишки; Еліпс - для малювання еліпсів і кіл; Заливка - для заповнення замкнутих контурів основним або фоновим кольором;

Слайд 7

Виділення області - служать для роботи з виділеними областями; Масштаб - для збільшення малюнка, щоб вималювати деталі; Пензель - для малювання довільних широких ліній; Введення тексту - для введення коротких заголовків; Крива лінія - для малювання гладких кривих ліній; Багатокутник - для малювання довільних багатокутників; Округлений прямокутник - для малювання прямокутників з округленими кутами.

Слайд 8

Кольорова палітра Кольорова палітра служить для вибору основного кольору (клацанням лівої кнопки миші) і кольору фону (клацанням правої кнопки миші).

Слайд 9

Практична робота: “Створення малюнка” Завантажити графічний редактор Paint. Виконати малюнок за наведеним зразком. Розфарбувати елементи малюнка у різні кольори за власним смаком. Зберегти малюнок у свою папку.

Слайд 10

Слайд 11

Навчайтесь на здоров’я! Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика