X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПРИСТРОЇ ВВОДУ

Завантажити презентацію

ПРИСТРОЇ ВВОДУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

забезпечують введення програм і даних у пам’ять комп’ютера: Клавіатура Маніпулятори Сканери Мікрофони Web-камери Сенсорні екрани

Слайд 3

Клавіатура - це основний пристрій, призначений для ручного введення в ПК інформації від користувача. Стандартна клавіатура IBM PC має не менше 101клавіші, за допомогою яких можуть бути введені різноманітні символи та знаки. Характеристики: кількість клавіш; розміри клавіш, вид, колір; сила натискання на клавіші, їх «звучання», ергономічність, мультимедійні можливості.

Слайд 4

Слайд 5

1. Алфавітно-цифрова ( сірі клавіші на жовтому тлі). 2. Функціональні клавіші (F1 - F12). 3. Службові клавіші (клавіші зеленого кольору і на зеленому тлі). 4. Клавіші керування курсором і клавіші редагування (клавіш на синьому тлі). 5. Мала цифрова клавіатура (клавіші на червоному тлі).

Слайд 6

1.Алфавітно-цифрові – призначені для введення літер, символів, цифр, пропуску. 2.Функціональні клавіші F1-F12(виконують різні спеціальні дії, які визначаються працюючою програмою, F1-довідка)

Слайд 7

- введення команди; - введення великих літер і символів верхнього регістру; - фіксація/відміна режиму великих літер; - вихід, переривання роботи програми; - вилучення символів ліворуч ; - зупинення виконання програми; - копіювання екрану в буфер обміну; -включає/виключає режим прокрутки екрана - клавіша табуляції (переміщує курсор вправо); , - використовується в комбінації з іншими клавішами, наприклад [Сtrl+Аlt+Del] - перезавантаження операційної системи; [Сtrl+С] або [Сtrl+Раusе] - завершення поточної програми.

Слайд 8

Рис.1 Рис.2 За допомогою цих виділених клавіш викликається Головне меню Windows – меню кнопки Пуск (Рис.1) і контекстне меню програми (Рис.2)

Слайд 9

,,,, - курсор на один символ вліво, вправо, на один рядок вгору, вниз ; - вилучення символів праворуч від курсору; - перемикання режиму вставлення/заміни; - курсор до початку рядка; - курсор до кінця рядка; - курсор на одну сторінку вгору; - курсор на одну сторінку вниз.

Слайд 10

увімкнено - введення цифр; вимкнено - дублювання клавіш управління курсором і службових клавіш.

Слайд 11

Миша – для «графічного» керування курсором Джойстик - для ігор або тренажерів Трекбол у вигляді перевернутої «мишки» Тачпед (чутлива до дотиків площадка) у ноутбуках Графічний планшет (дигітайзер) - для малювання (стилус – комп’ютерний олівець). Характеристики «миші»: тип – механічна, оптична; кількість клавіш; наявність колеса прокрутки; наявність додаткових кнопок; роздільна здатність.

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

- це пристрої, які дозволяють вводити в ПК зображення з паперу або іншої плоскої поверхні. Характеристики: тип - планшетний, ручний, барабанного типу; розмір зображення, що сканується; роздільна здатність; швидкість сканування; «глибина» кольору; можливість сканування фотоплівки.

Слайд 18

Слайд 19

Мікрофон призначений для введення звукової інф. Web-камери(характеристика-роздільна здатність) Сенсорні екрани (в кишенькових ПК, банкоматах, в автомобілях).Розрізняють оптичні, ємнісні,резистивні. Звукові плати – до них підключають мікрофон, магнітофон, програвач компакт-дисків і т.п. Відео плати – дозволяють вводити відео матеріали з відеокамери для обробки інформації.

Слайд 20

Слайд 21

Монітор (дисплей) Принтер Плотер Звукові системи - динаміки, навушники Мультимедійний проектор

Слайд 22

пристрій, призначений для виведення на екран текстової та графічної інформації. Від якості монітора залежить збереження зору й загальна стомлюваність людини під час роботи.   Характеристики: тип - ЕПТ(електронно-променеві трубки), ТFT(рідинно-кристалічні), LCD (на світлодіодах), плазмові ; розмір екрана по діагоналі (17, 19, 20, 21-31 дюйм) (дюйм-2,54 см); роздільна здатність - це кількість точок на екрані по вертикалі і по горизонталі в зображенні, що передається (640х480 (16кольорів), 1024х768 (65536 кольорів)).

Слайд 23

Слайд 24

призначений для виводу інформації на папір, плівку інші носії. Характеристики: роздільна здатність; швидкість друку; формат паперу (А4,А3); тип – матричний (фарбувальна стрічка), струминний (мікрокраплі чорнила), лазерний (за принципом ксерографії частинки фарби-тонера, електростатичним способом притягаються і запікаються при високій температурі), сублімаційний (тверді барвники) –для високоякісного друку фото, плакатів...

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Плотер – призначений для виведення технічних зображень на папір (ф.А2, А1) Звукові системи (колонки, навушники) характеризують потужністю у ватах, діапазоном відтворюваної звукової частоти. Мультимедійні проектори – призначені для паралельного відтворення зображення на виносному екрані, інтерактивній дошці.

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Модем (модулятор- демодулятор) - пристрій, що дозволяє комп’ютеру виходити на зв’язок з іншим ПК за допомогою телефонних ліній або інших каналів зв’язку. Модеми поділяють на внутрішні (електронна плата, встановлена безпосередньо в ПК) та зовнішні (автономний пристрій що приєднується до одного з портів системного блока). Характеристики: тип; внутрішній, зовнішній; швидкість передачі даних (вимірюється у бітах за секунду).  

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Інформатика: 9 кл.: підручник. Й.Я.Ривкінд , Т.І.Лисенко, Л.А.Чернікова, В.В.Шатько; за заг. ред. М.З.Згуровського. – К.: Генеза, 2009.-296с. : іл. http://www.svit-pk.cpto1.vn.ua http://uk.wikipedia.org/Вікіпедія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика