X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Казка про принцесу. Пам’ять та професора Процесора. Системний блок та зовнішні запам’ятовуючі пристрої

Завантажити презентацію

Казка про принцесу. Пам’ять та професора Процесора. Системний блок та зовнішні запам’ятовуючі пристрої

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

або вінчестер - це найбільш масове запам'ятовуючий пристрій великої ємності, в якому носіями інформації є круглі алюміневі пластини - плотери, обидві поверхні яких покриті шаром магнітного матеріалу. Використовується для зберігання інформації – програм і даних.

Слайд 3

Головки зчитування-запису разом з їх несучою конструкцією та дисками укладені в герметично закритий корпус, званий модулем даних. При установці модуля даних на дисковод він автоматично з'єднується з системою, підкачувати охолоджене повітря. Поверхня плотера має магнітне покриття товщиною лише в 1,1 мкм, а також шар змащення для запобігання головці при опусканні і підйомі на ходу. При обертанні плотера над ним утворюється повітряний прошарок, який забезпечує повітряну подушку для зависання головки на висоті 0,5 мкм над поверхнею диска.

Слайд 4

СD-ROM складається із прозорої полімерної основи діаметром 12 см і товщиною 1,2 мм. Одна сторона покрита тонким аллюмінієвую шаром захищеним від пошкодження шаром лаку. Двійкова інформація представляється послідовним чергуванням заглиблень (pits - ямки) і основного шару (land - земля) На одному дюймі (2,54 см) по   радіусу диска розміщується 16 000 доріжок з інформацією. Ємність CD до 780 Мбайт.

Слайд 5

при малих фізичних розмірах CD-ROM володіють високою інформаційною ємністю, що дозволяє використовувати їх в довідкових системах і в навчальних комплексах з багатим ілюстративним матеріалом. зчитування інформації з CD відбувається з високою швидкістю, порівнянної зі швидкістю роботи вінчестера CD прості й зручні в роботі практично не зношуються на CD-ROM неможливо випадково стерти інформацію вартість зберігання даних (в розрахунку на 1 МБайт) низька

Слайд 6

На відміну від магнітних дисків, компакт-диски мають не безліч кільцевих, а одну - спіральну, як у грамплатівок. У зв'язку з цим кутова швидкість обертання диска не постійна. Вона зменшується в процесі просування читаючої головки до центра диска. Для роботи з CD-ROM потрібно підключити до комп'ютера накопичувач CD-ROM (CD-ROM Drive), в якому диски змінюються як в звичайному програвачі. Ділянки CD, на яких записані символи "0" і "1" відрізняються коефіцієнтом відбиття лазерного променя, що посилається накопичувачем CD-ROM. Ці відмінності уловлюються фотоелементом і загальний сигнал перетвориться у відповідну послідовність нулів і одиниць.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика