X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Позитивні і негативні сторони Інтернету

Завантажити презентацію

Позитивні і негативні сторони Інтернету

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Позитивні та негативні сторони Інтернету

Слайд 2

Позитивні сторони Інтернету 1. Веб-форуми 2. Блоги 3. Освітні проекти 4. Інтернет-магазини 5. Електронна пошта та списки розсилки 6. Файлообмінні мережі 7. Електронні платіжні системи

Слайд 3

Веб-форуми Форум — інтернет-ресурс, популярний різновид спілкування в інтернеті. На форумі створюються теми для спілкування, що робить його кращим за чат. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі.

Слайд 4

Блоґи Блоґ — це веб-сайт, головний зміст якого — записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. Для блоґів характерні короткі записи тимчасової значущості.

Слайд 5

Освітні проекти

Слайд 6

Інтернет-магазини Інтернет-магазин — місце в інтернеті, де відбувається прямий продаж товарів споживачеві , враховуючи доставку. При цьому розміщення споживацької інформації, замовлення товару і угода відбуваються там же, всередині мережі (на сайті інтернет-магазину).

Слайд 7

Електронна пошта та списки розсилки Електронна пошта — популярний сервіс в інтернеті, що робить можливим обмін даними будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відео-файли, архіви, програми).

Слайд 8

Файлообмінні мережі Файлообмінна мережа — сукупна назва мереж для сумісного використання файлів.

Слайд 9

Електронні платіжні системи Електронні платіжні системи — призначені для здійснення платіжних операцій у всесвітній мережі Інтернет. За допомогою платіжної системи можна здійснювати розрахунок за товари та послуги різних проектів і сервісів. Наприклад, оплачувати мобільний зв'язок, комунальні послуги, кабельне або супутникове телебачення, послуги Інтернет-провайдерів, а також різноманітні покупки в Інтернет- магазинах.

Слайд 10

Негативні сторони Інтернету 1. Шахрайство в мережі Інтернет 2. Інтернет-залежність 3. Поширення вірусів 4. Хакери 5. Заміна живого спілкування віртуальним

Слайд 11

Шахрайство в мережі Інтернет Шахрайство — заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.

Слайд 12

Інтернет-залежність Інтернет залежність — психічний розлад, нав'язливе бажання підключитися до Інтернету і хвороблива нездатність вчасно відключитися від Інтернету. У 2008 році вона була визнана офіційною хворобою. Визначення захворювання і його діагностичні критерії були розроблені співробітниками Пекінського центрального військового госпіталю за матеріалами 1300 «проблемних» користувачів інтернету.

Слайд 13

Поширення вірусів Комп'ютерний вірус — комп'ютерна програма, яка має здатність до прихованого саморозмноження. Одночасно зі створенням власних копій віруси можуть завдавати шкоди: знищувати, пошкоджувати, викрадати дані, знижувати або й зовсім унеможливлювати подальшу працездатність операційної системи комп'ютера.

Слайд 14

Хакер — особа, що намагається отримати несанкціонований доступ до комп'ютерних систем, як правило з метою отримання секретної інформації. Також на слензі вживається у значенні — досвідчений комп'ютерний програміст або користувач. Хакери

Слайд 15

Заміна живого спілкування віртуальним

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика