X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пошук та розробка та підбір інформації для аналітичної статті

Завантажити презентацію

Пошук та розробка та підбір інформації для аналітичної статті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пошук та розробка та підбір інформації для аналітичної статті Олександр Равчев, PR-менеджер КМВ ВБО «Мережа людей, які живуть з ВІЛ”

Слайд 2

“Дзеркало тижня” “День” “Insaider” texty.org.ua Еталон

Слайд 3

Новина дня Вчинок відомої особи Опитування громадської думки Інтерв’ю Звіт влади чи організації Долучитись до суперечки Свідчення очевидця Аналіз даних Прогноз на майбутнє Призначення на посаду Відзначення певної дати Вручення нагород Адаптація планів центральної влади до умов регіону Перевірка виконання плану Висловлення протесту Як обрати тему?

Слайд 4

Слайд 5

Державний комітет статистики http://www.ukrstat.gov.ua/ Держані закупівлі https://tender.me.gov.ua Урядові ресурси http://www.kmu.gov.ua/ ЦВК http://www.cvk.gov.ua/ Де брати дані?

Слайд 6

Слово і діло http://www.slovoidilo.ua/ Тендери http://tendergid.ua/ua/ Закупівлі http://z.texty.org.ua/

Слайд 7

Порівняння цифр, а не самі цифри: у часі, в іншому регіоні, іншій країні, визначений нормі, потребі. Цифра має викликати емоцію – візуальне відображення, прогноз, прив’язка до побутового життя. 568 коал, це багато чи мало?

Слайд 8

Перевіряйте джерело даних

Слайд 9

Повний абзац Погано Добре

Слайд 10

КРИТИКА Експерт Радикал Філософ Песиміст Троль Звичайний

Слайд 11

http://www.adme.ru/tvorchestvo-reklama/kak-napisat-gramotnyj-analiticheskij-material-71803/ http://osvita.mediasapiens.ua/mediaprosvita/master_clas/analitika_v_zhurnalistitsi_yak_forma_spetsifichnogo_vplivu/ http://texty.org.ua/pg/book/newsmaker/read/40161 Корисні статті

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика