X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Парова турбіна

Завантажити презентацію

Парова турбіна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Хімія знаходить застосування в таких важливих галузях науки і техніки: 1. електроніка, обчислювальна техніка

Слайд 3

2. космічні дослідження

Слайд 4

4.Сільське господарство

Слайд 5

5.Медицина

Слайд 6

Численні хімічні продукти такі як: миючі засоби, і засоби що чистять, займають перше місце по своєму застосуванню в побуті, починаючи від традиційного засобу — мила і закінчуючи великою кількістю сучасних синтетичних миючих препаратів, незамінних у житті людини.

Слайд 7

Мило, особливо різні види туалетного, є одним з найбільш розповсюджених миючих засобів. Воно являє собою лужні в основному натрієві, рідше калієві солі вищих жирних кислот — стеаринової, пальмітиновий, олеїнової. Кінцевий продукт містить також фарби, есенції, добавки.

Слайд 8

Синтетичні миючі засоби випускаються в порошкоподібному, рідкому і пастоподібному вигляді. Найбільш поширені порошкоподібні і гранульовані (75%) миючі засоби. Головною складовою частиною будь-якого миючого засобу є синтетичні поверхнево-активні речовини (ПАР).

Слайд 9

Хімія на кухні: хлорид натрію, гліцериди і солі вищих жирних кислот, оцтова, лимонна, винна кислоти, поліпептиди та білки…

Слайд 10

Парфюмерно-косметичні засоби

Слайд 11

Хімічні препарати для боротьби зі шкідливими комахами

Слайд 12

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика