X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основні вимоги до змісту та оформлення презентації

Завантажити презентацію

Основні вимоги до змісту та оформлення презентації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Основні вимоги до змісту та оформлення презентації Підготувала: вчитель початкових класів НВО №32 м. Кіровограда Крамаренко Оксана Олексіївна

Слайд 2

Вимоги до змісту мультимедійної презентації відповідність змісту презентації поставленим дидактичним цілям і завданням; дотримання прийнятих правил орфографії, пунктуації, скорочень і правил оформлення тексту ; відсутність фактичних помилок, достовірність представленої інформації; лаконічність тексту на слайді; завершеність (зміст кожної частини текстової інформації логічно завершено);

Слайд 3

Вимоги до змісту мультимедійної презентації стислість і лаконічність викладу, максимальна інформативність тексту; розташування інформації на слайді; наявність не більше одного логічного наголосу: почервоніння, яскравість, обведення, миготіння, рух; інформація подана привабливо, оригінально, звертає увагу учнів.

Слайд 4

Вимоги до візуального і звукового ряду використання тільки оптимізованих зображень (наприклад, зменшення з допомогою Microsoft, Office,  Picture Manager, Microsoft Office); відповідність зображень змісту; відповідність зображень віковим особливостям учнів; якість зображення; якість музичного ряду; обґрунтованість і раціональність використання графічних об'єктів.

Слайд 5

Вимоги до тексту читання тексту на тлі слайда презентації (текст виразно видно на тлі слайда, використання контрастних кольорів для фону і тексту); висота шрифту відповідає віковим особливостям учнів і повинен бути не менше 24 пунктів; використання шрифтів без зарубок і не більше 1-2-х варіантів шрифту; довжина рядка не більше 36 знаків; відстань між рядками усередині абзацу 1,5, а між абзаців - 2 інтервали.

Слайд 6

Вимоги до дизайну використання єдиного стилю оформлення; відповідність стилю оформлення презентації змісту презентації; використання для фону слайда психологічно комфортних тонів; фон повинен бути елементом заднього плану: виділяти, відтіняти, підкреслювати інформацію, розміщену на слайді, але не затуляти її; використання не більше трьох кольорів на одному слайді (один для фону, другий для заголовків, третій для тексту); відповідність шаблону до представленої теми; доцільність використання анімаційних ефектів.

Слайд 7

Вимоги до ефективності використання презентації забезпечення всіх рівнів комп'ютерної підтримки: індивідуальної, групової, фронтальної роботи учнів; педагогічна доцільність використання презентації; врахування санітарних вимог до використання технічних засобів; творчий, оригінальний підхід до створення презентації.

Слайд 8

Презентація не повинна бути монотонною і громіздкою (оптимально це 10-20 слайдів). Якість методичного супроводу: вказівка даних автора, докладні методичні рекомендації для вчителів, або детально описаний план уроку.  На титульному слайді вказуються дані автора (ПІБ і назву навчального закладу), назва матеріалу, дата розробки. На останньому слайді вказується перелік використаних джерел, активні і точні посилання на всі графічні об'єкти. На завершальному слайді можна ще раз вказати інформацію про автора презентації.  

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика