X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основні накопичувачі інформації

Завантажити презентацію

Основні накопичувачі інформації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

або вінчестер - це найбільш масове запам'ятовуючий пристрій великої ємності, в якому носіями інформації є круглі алюміневі пластини - плотери, обидві поверхні яких покриті шаром магнітного матеріалу. Використовується для зберігання інформації – програм і даних.

Слайд 3

Головки зчитування-запису разом з їх несучою конструкцією та дисками укладені в герметично закритий корпус, званий модулем даних. При установці модуля даних на дисковод він автоматично з'єднується з системою, підкачувати охолоджене повітря. Поверхня плотера має магнітне покриття товщиною лише в 1,1 мкм, а також шар змащення для запобігання головці при опусканні і підйомі на ходу. При обертанні плотера над ним утворюється повітряний прошарок, який забезпечує повітряну подушку для зависання головки на висоті 0,5 мкм над поверхнею диска.

Слайд 4

СD-ROM складається із прозорої полімерної основи діаметром 12 см і товщиною 1,2 мм. Одна сторона покрита тонким аллюмінієвую шаром захищеним від пошкодження шаром лаку. Двійкова інформація представляється послідовним чергуванням заглиблень (pits - ямки) і основного шару (land - земля) На одному дюймі (2,54 см) по   радіусу диска розміщується 16 000 доріжок з інформацією. Ємність CD до 780 Мбайт.

Слайд 5

при малих фізичних розмірах CD-ROM володіють високою інформаційною ємністю, що дозволяє використовувати їх в довідкових системах і в навчальних комплексах з багатим ілюстративним матеріалом. зчитування інформації з CD відбувається з високою швидкістю, порівнянної зі швидкістю роботи вінчестера CD прості й зручні в роботі практично не зношуються на CD-ROM неможливо випадково стерти інформацію вартість зберігання даних (в розрахунку на 1 МБайт) низька

Слайд 6

На відміну від магнітних дисків, компакт-диски мають не безліч кільцевих, а одну - спіральну, як у грамплатівок. У зв'язку з цим кутова швидкість обертання диска не постійна. Вона зменшується в процесі просування читаючої головки до центра диска. Для роботи з CD-ROM потрібно підключити до комп'ютера накопичувач CD-ROM (CD-ROM Drive), в якому диски змінюються як в звичайному програвачі. Ділянки CD, на яких записані символи "0" і "1" відрізняються коефіцієнтом відбиття лазерного променя, що посилається накопичувачем CD-ROM. Ці відмінності уловлюються фотоелементом і загальний сигнал перетвориться у відповідну послідовність нулів і одиниць.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика