X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Населення Японії

Завантажити презентацію

Населення Японії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

НАСЕЛЕННЯ ЯПОНІЇ Кількість населення:126 млн.осіб Середня густота населення 342 осіб /км² Народжуваність країни знизилася у 3,5 рази зараз становить 7,93% Смертність одночасно теж зменшилася в 2,5 рази зараз становить 9,51% Кількість довгожителів від 100 років і старше - 60тис. осіб Природний приріст країні від'ємний -1,8осіб/тис. Демографічна ситуація в державі суттєво відрізняється від інших азійських країн.

Слайд 2

Слайд 3

На "демографічну революцію" Японії має великий вплив активна демографічна політика Відбувається процес "старіння нації" темпи якого є найвищими на планеті Середній вік населення - 47 років Середня тривалість життя - 85років Японська економіка буде під загрозою чинниками, якої є: зменшення кількості населення; зростання темпів японського "старіння нації" Демографічні дослідження ведуться рядом державних і наукових установ.

Слайд 4

Японія - однонаціональна країна, тут японці становлять 99 % населення. Мова їх досить специфічна, що не належить до жодної з мовних сімей. Серед інших національностей є корейці, що потрапили на японські острови як дешева робоча сила та корінне населення айни, яке значно асимілювалося. Державними релігіями є буддизм 71,4% населення, синтоїзм 83,9% та християни 1,2% Система розселення Японія- одна з найбільш густонаселених країн світі .

Слайд 5

Переважна кількість японців - містяни, які мешкають у перенаселених містах - мегалополісах. Рівень Урбанізації дуже високий - 93% і продовжує зростати. Найбільший в світі мегаполіс Хокайдо - 70 млн.осіб Низький рівень безробіття - 3,3% Трудові ресурси Японії відрізняються від інших країн дуже високим рівнем кваліфікованості . Більша частина населення зайнята у третинному секторі господарства.

Слайд 6

Розділ ВВП Японії за секторами економіки 68.7% 30.1% 1,2%

Слайд 7

70.9% 26.2% 2.9% Зайнятість населення Японії за секторами економіки

Слайд 8

Високий матеріальний рівень життя людей стимулює внутрішньо-споживчий ринок до постійного розширення товарів і послуг в Японії. В Японії існує близько 650 міст серед яких є 12 містмільйонерів.

Слайд 9

НАЙБІЛЬШІ МІСТА ЯПОНІЇ Токіо 10 млн. осіб Йокогама 3,7 млн осіб

Слайд 10

ОСАКА 2,7 млн.осіб НАГОЯ 2,3 млн.осіб

Слайд 11

САППОРО 1,9 млн. осіб КОБЕ 1,5 млн осіб.

Слайд 12

Кіото 1,4 млн. осіб ФУКУОКА 1,5млн.осіб

Слайд 13

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика