X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Музичні та відео редактори"

Завантажити презентацію

"Музичні та відео редактори"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Музичні та відео редактори

Слайд 2

План Що таке музичний редактор? Функції музичного редактора. Програми аудіоредактори. Найбільш відомі аудіоредактори. Що таке відеоредактор? Функції відеоредактора. Програми відеоредактори. Найбільш відомі відеоредактори.

Слайд 3

Що таке музичний редактор? Аудіоредактор, або хвильової редактор - програма для редагування звукової інформації в цифровому представленні (цифрового звукозапису). Аудіоредактор є основним програмним компонентом цифрової звукової робочої станції.

Слайд 4

Функції музичного редактора Функції аудіоредакторів можуть відрізнятися в залежності від їх призначення. Найпростіші з них, частенько вільно поширювані, мають обмежені можливості по редагуванню звуку і мінімальна кількість підтримуваних аудіоформатів. Професійні пакети можуть включати многодорожечной запис, підтримку професійних звукових плат, синхронізацію з відео, розширений набір кодеків, величезна кількість ефектів як внутрішніх, так і підключаються - плагінів.

Слайд 5

Програми аудіоредактори В даний час існує величезна кількість комп'ютерних програм-аудіоредакторів для більшості популярних операційних систем. Частина редакторів звуку універсальні, інші володіють обмеженою функціональністю і призначені для вирішення тільки вузькоспеціалізованих завдань, таких як: оцифровка звуку (грабери) зміна формату звукозапису склеювання декількох аудіо-файлів в один розрізання звукозапису на частини Деякі мультимедійні програми, поєднують в собі функції редактора звуку, редактора відеоряду та / або запису результату на CD або DVD диски. Серед аудіо-редакторів зустрічаються як пропрієтарні програми, так і вільні, а також програми з відкритим початковим кодом. Перші в більшості своїй вимагають для використання придбання платної ліцензії (особливо професійні рішення), інші поширюються безкоштовно і без будь-яких обмежень.

Слайд 6

Найбільш відомі аудіоредактори Adobe Audition (CoolEdit) - напівпрофесійна, платна, пропріетарна. Тільки для Windows. Sound Forge - професійна, платна, пропріетарна. Тільки для Windows.

Слайд 7

Найбільш відомі аудіоредактори WaveLab - професійна, платна, пропріетарна. Windows, Mac OS X. Audacity - напівпрофесійна, вільна (безкоштовна), з відкритим вихідним кодом. Кросплатформенна

Слайд 8

Що таке відео редактор? Відеоредактор - це програма, що включає в себе набір інструментів, які дозволяють редагувати відео-файли на комп'ютері. Відеоредактор дозволяє працювати з відео-файлами в залежності від набору інструментів і його можливостей.

Слайд 9

Функції відео редактора Відеоредактор, як правило, передбачає створення проекту для роботи з відео. Найбільш поширені наступні функції відеоредактора: захоплення (збереження відеопотоку в файл), монтаж (можливість розрізати або склеювати фрагменти відео та звуку, створювати різні переходи між роликами, змінювати масштаб і формат відео, додавати і усувати шум, виробляти колірну корекцію, додавати титри і графіку, управляти звуковою доріжкою), фінальний прорахунок (дозволяє створити нове відео, із застосованням в проекті ефектів і переходів), стиск, авторинг (процес створення образу DVD-відео).

Слайд 10

Програми відео редактори. Оффлайн видеоредакторы Adobe After Effects Adobe Premiere Avidemux Avid Media Composer AVS Video Editor Cinelerra Corel VideoStudio Kdenlive Kino LiVES Magix Movavi Video Editor OpenShot Video Editor Pinnacle Studio PiTiVi Sony Vegas Total Video Converter Ulead VideoStudio VirtualDub Windows Movie Maker Онлайновые видеоредакторы Filelab Video Editor MIXandMASH.tv JayCut One True Media MotionBox Movie Masher Photobucket Toufee

Слайд 11

Найбільш відомі відео редактори Pinnacle Studio - програма Windows Movie Maker – для нелінійного відеомонтажу. програма для створення/редагування відео. програма для створення/редагування відео.

Слайд 12

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика