X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Можливості сайтів Livemocha.com та Lingualeo.ru

Завантажити презентацію

Можливості сайтів Livemocha.com та Lingualeo.ru

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Можливості сайтів Livemocha.com та Lingualeo.ru Єршов Артемій 10-Г

Слайд 2

Livemocha.com Livemocha (читається як лайвмока) — соціальна мережа для вивчення іноземних мов. Має більше 8,5 мільйонів членів зі 195 країн. Livemocha пропонує безкоштовні курси вивчення 38 мов та додаткові платні курси з 5 мов. Курси Livemocha містять базові дані з граматики, викладені у прикладах, вправи на читання та розуміння, інтерактивні рольові ігри (діалоги), письмові та усні вправи, тести тощо. Вивчення мов базується на взаємній допомозі користувачів один одному. Головний офіс компанії Livemocha, inc. знаходиться у Сіетлі.

Слайд 3

Нині Livemocha пропонує уроки з вивчення таких мов (у порядку додання мов до проекту): англійська, болгарська, іспанська, каталанська, хорватська, чеська, данська, есперанто, естонська, фінська, французька, гінді, угорська, німецька, грецька, ісландська, італійська, японська, перська, португальська, румунська, російська, китайська, корейська, арабська, польська, словацька, українська, турецька, урду

Слайд 4

Livemocha надає такі можливості у спілкуванні з іншими людьми: вивчення культур, чат, словникові курси, пошук та додавання друзів.

Слайд 5

Обравши спілкування з людьми у режимі чату дозволяє знайти людей з різних куточків світу, які вивчають різні мови. В тому числі і потрібну Вам.

Слайд 6

LinguaLeo.ru LinguaLeo пропонує нам безкоштовне вивчення англійської мови з практикою та спілкуванням з людьми різного рівня володіння англійською. Нам пропонують спілкування на форумі, вивчення англійської зі словником, тренування у вимові та багато інших цікавих та корисних речей.

Слайд 7

Також нам надається можливість пошуку людей та створення власних груп для пришвидшення процесу вивчення мови.

Слайд 8

Також на сайті поширені глоссарії, де Ви зможете поспілкуватися та обсудити обрану тему.

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика