X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
М.Чумарна " Казка про друга"

Завантажити презентацію

М.Чумарна " Казка про друга"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку :

Слайд 2

На Землі, у домі вселюдському — Протиріч і негараздів тьма, Будьте, люди, обережні в ньому! Іншої домівки в нас нема. Прочитай вірш :

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Попрацюймо за підручником ст.100 - 102 Хто живе на планеті Земля разом із нами? Яка основна думка даних висловлень відомих письменників? Чи потрібно берегти природу? Чому?

Слайд 8

Запам'ятай !!!! Планета – небесне тіло кулястої форми, яке обертається навколо сонця. Людство – усі люди на Землі, людська спільнота, людський рід.

Слайд 9

ЗАНЕДУЖАЛА ЗЕМЛЯ... Захворіла Земля, занедужала,  В неї жар! То – туман, то – знобить… Сині очі від спеки примружила, Все немиле Землі, все болить. Біля неї і Місяць, і Сонечко, Біля неї велика рідня: – Ти в матусі улюблена донечка, Тебе Сонце голубить щодня. Примовляє Земля, побивається: – Підкажіть, що робити мені, Як погляну, терпець уривається, Сонце любить мене, люди – ні! Мої ріки блакитні забруднені, З’їла пилка зелені ліси, Всі поля в целофановім гудинні… Ні здоров’я тепер, ні краси.   Вправа « Передбачення»: На вашу думку , що трапилось із планетою Землею ?

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Цікавинка для вас….

Слайд 14

Створи власну пам'ятку « Бережи природу!!!!!»

Слайд 15

Дякую за співпрацю!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика