X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Матеріали для проведення уроку інформатики для учнів випускних класів ЗНЗ України

Завантажити презентацію

Матеріали для проведення уроку інформатики для учнів випускних класів ЗНЗ України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти 2014 рік

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Головна сторінка. Всі новини стосовно ЗНО можна дізнатись саме звідси. Тут же розміщено і посилання для завантаження програми створення заяви – реєстраційної картки для реєстрації на ЗНО-2014.

Слайд 7

Головна сторінка. Тут розміщено посилання на всі необхідні розділи та функції веб-сайту.

Слайд 8

Підготовка до ЗНО. Тут можна знайти програми ЗНО з усіх предметів, а також характеристики тестів – кількість і форми тестових завдань, час на їх виконання, схеми оцінювання тощо.

Слайд 9

Інформаційні сторінки. Тут можна зайти на свою персональну інформаційну сторінку, яка буде створена після реєстрації. Тут відображатиметься актуальна інформація для проходження ЗНО.

Слайд 10

Визначення результатів ЗНО. У період проходження ЗНО тут публікуватимуться правильні відповіді до завдань тестів, а також таблиці переводу тестових балів у рейтингові (шкала 100-200).

Слайд 11

Нормативні документи. Уся необхідна нормативно-правова база з питань зовнішнього незалежного оцінювання – в цьому розділі.

Слайд 12

Запитання та відповіді. Тут можна знайти відповіді на найпоширеніші запитання, які хвилюють абітурієнтів, та поставити запитання самому.

Слайд 13

Регіональні центри. У цьому розділі подано розподіл регіонів України за регіональними центрами оцінювання якості освіти та відповідна контактна інформація.

Слайд 14

Слайд 15

Головна сторінка. Тут розміщено всі важливі новини, а також є посилання на завантаження програми створення заяви – реєстраційної картки та функцію перевірки стану своєї реєстрації.

Слайд 16

Головна сторінка. Тут розміщено посилання на всі необхідні розділи та функції веб-сайту.

Слайд 17

Пробне ЗНО-2014. Тут можна знайти всю необхідну інформацію для учасників ПЗНО-2014, зокрема, доступ до персонального кабінету учасника пробного ЗНО.

Слайд 18

ЗНО-2014. У цьому розділі можна знайти програми ЗНО з усіх предметів та характеристики тестів 2014 року, а також методичні рекомендації щодо підготовки до ЗНО.

Слайд 19

Корисні посилання. Тут розміщено посилання на цікаві та корисні сайти, які можуть допомогти абітурієнту у підготовці до ЗНО.

Слайд 20

Вищі навчальні заклади. Для тих, хто хоче детально ознайомитися з навчальними закладами Одеської, Миколаївської та Кіровоградської областей пропонуємо контактний довідник ВНЗ.

Слайд 21

Запитання-відповіді. Отримати відповідь на власне запитання чи ознайомитися з відповідями на питання інших абітурієнтів можна на цій сторінці.

Слайд 22

Контакти. Уся необхідна контактна інформація Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

Слайд 39

Основні реєстраційні дані. Обираємо зі списку регіон проживання, зазначаємо дату народження, обираємо тип документа (паспорт, свідоцтво про народження тощо), вводимо номер телефону, обираємо мову перекладу інформаційного бюлетеня. Далі обираємо категорію «Випускник загальноосвітнього навчального закладу 2014 року» і вибираємо свій заклад.

Слайд 40

Слайд 41

Адреса та інша інформація. Обираємо адміністративно-територіальну одиницю проживання, зазначаємо адресу і обираємо відповіді на питання стосовно особливих (специфічних) умов та перекладу документів.

Слайд 42

Слайд 43

Слайд 44

Вибір предметів. Обираємо зі списку необхідні предмети тестування (не більше 4), за необхідності позначаючи мову складання тесту.

Слайд 45

Слайд 46

Слайд 47

Друк інструкції. Натискаємо кнопку із зображенням принтера для негайного роздрукування або сусідню кнопку для збереження документа у форматі PDF для подальшого друку.

Слайд 48

Слайд 49

Слайд 50

Слайд 51

Слайд 52

Слайд 53

Адреса: 65114, м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 26. Телефони: (048) 784-89-36; (048) 784-89-32; (048) 784-69-95; (0482) 32-35-09. E-mail: rc.odesa@testportal.com.ua

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика