Короткі історичні відомості З чого все починалося!
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Завдання для допитливих Встанови логічну послідовність. Продовж ряд до шостого члена: 3; 6; 9; … 1; 3; 5; … 10; 5; 10; …
Дуже, дуже давно, коли люди жили в печерах, а одежу їм замінювали шкіри тварин, люди рахували за допомогою пальців на руках та ногах. Якщо своїх рук та ніг для рахування не вистачало, вони «позичали» пальці рук і ніг у когось іншого. Про це дуже цікаво написав відомий мандрівник Міклухо-Маклай.
Пізніше робили зарубки на палиці чи стовпі. З листя рослини агави робили мотузки і рахували на них зав’язуючи вузлики. Меленькі вузлики означали одиниці, а великі - п’ятірки.
Для складніших обчислень використовували пристрій для лічби камінцями, який називався – абак. Його винайшли фініційці. Потім його почали використовувати в Стародавній Греції, Стародавньому Римі, Японії, Китаї та ін. країнах.
У ХІХ ст. англійський учений Чарльз Беббідж створив проект обчислювальної машини, яка надихнула конструкторів на створення перших електронно – обчислювальних машин. Реконструкція по схемам та кресленням
В 1951 році в Києві була створена перша електронно-обчислювальна мишина (ЕОМ). Вона Була створена інженерами та вченими на чолі з Сергієм Олексійовичем Лебедєвим.
У 1965 році під керівництвом Віктора Михайловича Глушкова була створена машина «МІР» (Машина для Інженерних розрахунків)
Схожі презентації
Категорії