X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Короткі історичні відомості З чого все починалося!

Завантажити презентацію

Короткі історичні відомості З чого все починалося!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Короткі історичні відомості З чого все починалося! Сходинки до інформатики 2 клас

Слайд 2

Ш = Л Відгадайте ребус

Слайд 3

Завдання для допитливих Встанови логічну послідовність. Продовж ряд до шостого члена: 3; 6; 9; … 1; 3; 5; … 10; 5; 10; …

Слайд 4

А зараз ви дізнаєтесь, як рахували люди в давнину.

Слайд 5

Дуже, дуже давно, коли люди жили в печерах, а одежу їм замінювали шкіри тварин, люди рахували за допомогою пальців на руках та ногах. Якщо своїх рук та ніг для рахування не вистачало, вони «позичали» пальці рук і ніг у когось іншого. Про це дуже цікаво написав відомий мандрівник Міклухо-Маклай.

Слайд 6

Пізніше робили зарубки на палиці чи стовпі. З листя рослини агави робили мотузки і рахували на них зав’язуючи вузлики. Меленькі вузлики означали одиниці, а великі - п’ятірки.

Слайд 7

Для складніших обчислень використовували пристрій для лічби камінцями, який називався – абак. Його винайшли фініційці. Потім його почали використовувати в Стародавній Греції, Стародавньому Римі, Японії, Китаї та ін. країнах.

Слайд 8

Пізніше в Китаї винайшли рахівницю.

Слайд 9

Першу механічну машину, яка додавала багатоцифрові числа створив Блез Паскаль.

Слайд 10

У наступні роки були створені машини, які вміли вже додавати, віднімати, ділити і множити

Слайд 11

У ХІХ ст. англійський учений Чарльз Беббідж створив проект обчислювальної машини, яка надихнула конструкторів на створення перших електронно – обчислювальних машин. Реконструкція по схемам та кресленням

Слайд 12

В 1951 році в Києві була створена перша електронно-обчислювальна мишина (ЕОМ). Вона Була створена інженерами та вченими на чолі з Сергієм Олексійовичем Лебедєвим.

Слайд 13

У 1965 році під керівництвом Віктора Михайловича Глушкова була створена машина «МІР» (Машина для Інженерних розрахунків)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика