X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
комерційні банки

Завантажити презентацію

комерційні банки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моя майбутня кар`єра - фінансист Підготувала студентка 21-Ф групи Левінська маряна

Слайд 2

Мета проекту: Розповідь про мою майбутню кар`єру.

Слайд 3

План проекту: Чому я обрала цю професію. Де працюють фінансисти та на яких посадах. Мої плани та очікування щодо обраної професії. Яким навикам я хочу навчитися під час навчання. Мої подальші мрії та плани.

Слайд 4

Мій вибір професії - фінансист Перед кожною людиною рано чи пізно стає вибір - ким стати? І переді мною минулого року постало таке ж питання. Я дуже довго вагалася, так як у світі є багато цікавих і різних професій. Ще з дитинства я любила мати справу з документами та грошима, тому я поступила на Фінанси, банківська справа та страхування. Ця робота мені дуже подобається, і я готова вивчати все, що пов'язано з нею.

Слайд 5

Де працюють фінансисти?   Фінансисти придатні для професійної діяльності у фінансово-кредитній системі з обслуговування юридичних та фізичних осіб у сфері грошового ринку. Вони можуть працювати в: Фінансових управліннях; Державних податкових інспекціях; Відділах місцевих державних адміністрацій; Бюджетних установах і організаціях; Підприємствах і в організаціях різних форм власності.

Слайд 6

На посадах: бухгалтера на первинних посадах; бухгалтера-ревізора; касира; державного податкового інспектора; операціоністом з фінансів і кредиту; страховим агентом; кредитним інспектором; бухгалтером; касиром-експертом; інспектором-ревізором; митним інспектором; контролером-оператором; контролером-касиром.

Слайд 7

Фінанси, банківська справа та страхування – єдина економічна спеціальність, що цілеспрямовано готує фахівців для роботи у фінансових установах (банківські установи, страхові компанії, органи місцевого самоврядування, органи казначейської служби, органи податкової служби) та фінансових службах підприємств та організацій різних форм власності (представники малого та середнього бізнесу, великі бізнес-структури, сільські та міські ради, районні та обласні державні адміністрації та ін.). Протягом навчання я хочу добре володіти комп`ютерною та організаційною технікою, вміти приймати професійні рішення та нести відповідальність за їх здійснення.

Слайд 8

Під час навчання в коледжі я кожного дня дізнаюсь все більше і більше нової інформації про свою професію Наприклад, головним завданням фінансиста є: планувати, куди вкласти гроші; кому, в кого і скільки позичити; які акції придбати і як вигідно продати свої; вміти раціонально розпоряджатися коштами, знаходити шляхи зменшення витрат і збільшення прибутку, ефективно управляти прибутком і рентабельністю, здійснювати фінансовий контроль; обирати ефективні форми розрахунків та умови платежів; орієнтуватися в оподаткуванні, вміти захищати заощадження від інфляції. Та ще багато-багато іншого

Слайд 9

Здобувши молодшого спеціаліста у коледжі, я планую поступити у вищий навчальний заклад щоб здобути вищу освіту.

Слайд 10

Професія фінансиста є однією із найбільш престижних та високооплачуваних у світі, та вимагає системного застосування управлінських та аналітичних навичок для оцінки фінансового стану підприємств та організацій, бюджетування та прогнозування, контролю над витрачанням грошових коштів та розробки заходів з мінімізації ризиків. Тому після закінчення навчання, я мрію працювати в хорошій фірмі або компанії, зробити кар`єрний зріст та відкрити власний бізнес.

Слайд 11

Сьогодні всі малі та великі підприємства, компанії, організації сплачують у державу податки. Тому відкривши власний бізнес я також буду сплачувати податки для розвитку та реалізації країни.

Слайд 12

Використанні джерела інформації https://essuir.sumdu.edu.ua/bitstream-download/123456789/56659/7/Kremen_financial_work1.pdf https://studfile.net/preview/5437414/page:2/ http://iek.irpin.com/assets/images/resources/616/7e23714700d5da7c378072793d22e1739bcd3e5f.pdf https://www.slideshare.net/sitecdtu/2014-35523957

Слайд 13

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!!!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика