X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Класицизм в музиці

Завантажити презентацію

Класицизм в музиці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Безпечність Атомних Реакторів Виконала учениця 9-Б класу Василькун Альона

Слайд 2

Основним результатом досліджень, у ядерній фізиці стала атомна енергетика. Але її розвиток породив і найяскравішу громадську проблему-Чорнобильську катастрофу.Зрештою з'ясувалося,що фізики розробили ядерний реактор, який,може вийти з-під контролю.

Слайд 3

Після аварії утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не лише сучасну Україну,а й Білорусь та Росію. Для ліквідації наслідків аварії була створена урядова комісія.В результаті аварії з сільськогосподарського користування було виведено близько 5 млн га земель, довкола АЕС створена 30-кілометрова зона відчуження, знищені і поховані сотні дрібних населених пунктів.

Слайд 4

За кількістю ядерних реакторів Україна посідає дев'яте місце у світі та п'яте в Європі. В Україні діють 4 атомних електростанцій з 15 енергоблоками.

Слайд 5

Південно-Українська АЕС потужністю 3000 МВт

Слайд 6

Запорізька АЕС — найбільша електростанція Європи

Слайд 7

Ядерним реактором називається пристрій, у якому здійснюється керована реакція розподілу ядер.Відомий варіант безпечної ядерної енергетики - освоєння керованого термоядерного синтезу. Проте, досі перед дослідниками стоять невизначені технологічні труднощі.

Слайд 8

Слайд 9

Енергогенеруючі українські АЕС: Запорізька АЕС Південноукраїнська АЕС Рівненська АЕС Хмельницька АЕС В Україні, також, існує ще 4-ри недобудовані АЕС: Харківська АТЕЦ Одеська АТЕЦ Кримська АЕС Чигиринська АЕС

Слайд 10

Постійний контроль за станом безпеки АЕС держави здійснюють Державна інспекція ядерного регулювання України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Український гідрометеорологічний центр.

Слайд 11

Отже,людство у майбутньому буде остерігатися вибухів на АЕС.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика