X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гриби

Завантажити презентацію

Гриби

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Царство Гриби Виконав Волинець Вадим

Слайд 2

Основне про гриби Гриби- це окреме царство організмів, яке не відноситься ні до рослин, ні до тванин. Живляться гриби вегетативно, не здійснюють фотосинтезу. До клітинної стінки грибів входить не клітковина, а інший вуглевод- хітин. Він входить і до складу клітин тварин. Через це вони здатні змінювати форму.

Слайд 3

Грибів налічується близько 100 тис. Видів, але всі вони унікальні. Серед грибів є як і одноклітинні види, як дріжджі та водночас з цим є серед грибів і багатоклітинні організми. Гриби різняться і за розміром також. Одних важко вгледіти, навіть, під мікроскопом, а інші можуть досягати вражаючих розмірів. Різна і тривалість життя грибів. Одні живуть 20-30 хвилин, другі- десятки років. Я, навіть, можу порівняти гриби з людьми: усі ми унікальні.

Слайд 4

А ще ми любимо їх споживати в їжу

Слайд 5

Гриби- санітари довкілля Санітари довкілля Гриби Знищують Мікроби КРАСА, ЛІКИ ДРІЖДЖІ РІСТ ДЕРЕВ

Слайд 6

Гриби можуть поділятися на Їстівні, умовно-їстівні й отруйні.

Слайд 7

Слайд 8

Також про гриби Гриби сапротрофи- ті, що харчуються мертвою органікою. Анаероби- ті, що можуть розщеплювати речовини без участі кисню. Гриби можуть розмножуватися статево, нестатево або вегетативно. Паразити- ті, що живуть за рахунок інших організмів.

Слайд 9

Суперфакти про гриби Найбільший гриб важить близько 30 тонн Гриб Плазмодій уміє ходити Найдорожчий гриб на світі- трюфель. Він знаходиться на глибині 10-15 см і для його пошуку використовуються собаки. Зазвичай гриби розмножуються спорами, та коли гриб потрапляє в несприятливі умови, він викидає одноклітинні фрагменти, які вкриваються товстою шкіркою. Це- хламідоспора. Вона може роками існувати в найтяжчих умовах, але при попаданні вологи швидко розростеться в повноцінну грибницю. Такий гриб фактично безсмертний.

Слайд 10

Волинець Вадим

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика