X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
джаз

Завантажити презентацію

джаз

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Джаз стиль музики, що виник в Америці в19-20 ст. Першими носіями джазу виступали негри, потомки рабів вивезених з Африки.

Слайд 3

Основні види Джазу: Свінг Соул Босса Нова Фанк

Слайд 4

Свінг Музика характеризується сильною ритм-санкцією у складі контрабасу та барабанів. Основою йдуть такі інструменти, як труби, саксофони, кларнети. Темп свінгу може бути як дуже повільним, так і дуже швидким. Часто свінг виступав як музика для швидких, молодіжних танців.

Слайд 5

Головні предстваники Свінгу Френк Сінатра Луї Армстронг 

Слайд 6

Соул Найбільш емоційний і душевний напрям музики чорношкірих. Який часто використовувався під час виконання госпелів (пісні прославлення в церквах США)

Слайд 7

Головні представники соулу Рей Чарльз Арета Франклін

Слайд 8

Соул пройшов багато етапів розвитку. З цього стилю пішов і Нео Соул. Сучасними виконавцями Нео соулу є такі відомі виконавці, як Джастін Тімберлейк і Бйонс.

Слайд 9

Босанова Напрямок у джазі, що виник у Бразилії. Суміж джазу, бразильської народної музики і самби.

Слайд 10

Слово “фанк”- було своєрідним словом-суржиком, яке використовували джаз-виконавці. Фанк, означало, танцювати так, щоб спітніти. Згодом найбільш танцювальний вид джазу отримав назву “Фанк”.

Слайд 11

ФАНК Пульсуючий ритм, кричущий вокал, багаторазове повторення коротких милозвучних фраз. В наш час багато сучасних виконавців використовують мотиви Фанку. (Бумбокс, ТНМК)

Слайд 12

А який стиль джазу любиш ти?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика