X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Додавання даних

Завантажити презентацію

Додавання даних

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Додавання даних

Слайд 2

Додавання даних У випадку, коли в базу даних щодня додається велика кількість записів, то база даних реструктуризується з додаванням нових таблиць. Наприклад, можна учнів 11 класів не видаляти з таблиці по закінченню навчального року, а перенести в нову таблицю Випускники (для архіву записів). Ця таблиця матиме всі атрибути таблиці Учні, крім атрибута Клас, який можна змінити на ВНЗ, щоб знати, до якого ВНЗ вступив учень.

Слайд 3

Запит на додавання даних Для перенесення даних в нову таблицю, створюємо 2 запити: Запит на додавання (будуть скопійовані дані в цільову таблицю) Запит на видалення (ці дані видаляють з вихідної таблиці)

Слайд 4

Завдання: створити таблицю “Випускники” та перенести в неї відомості про 11-класників Створити копію б.д. Школа з назвою Школа_додані_дані Створити таблицю Випускники з полями: код (числовий тип), прізвище, імя, дата народження, стать, успішність та ВНЗ (текстовий тип). Всі інші поля – як утаблиці “Учні” У конструкторі запитів додати таблицю “Учні” (з якої додаватимуться дані)

Слайд 5

Тип запиту – Добавление, у вікні в рядку “имя таблицы“ вибрати Випускники

Слайд 6

Формуємо бланк запиту за зразком: Умова відбору: 11*

Слайд 7

Виконати запит. Перевірити таблицю “Випускники”

Слайд 8

Виконати запит на видалення учнів 11 класів з таблиці “Учні”

Слайд 9

Запит на додавання даних мовою SQL Вказати, в яку таблицю додаються дані INSERT INTO Випускники ( код, прізвище, [ім'я], [дата народження], стать, успішність ) SELECT код, прізвище, [ім'я], [дата народження], стать,успішність FROM Учні WHERE паралель Like "11*";

Слайд 10

Імпорт та експорт даних При створенні бази даних, наприклад, школи, постає питання заповнення записів. Якщо інформація зберігалася в електронних таблицях (Excel), то можна ці дані імпортувати в таблицю такої ж структури в Access Зворотна процедура – експорт даних (з Access в Excel)

Слайд 11

Експорт Відкрити таблицю “Учні” і клацнути кнопку Excel в області Экспорт на стрічці Внешние данные.

Слайд 12

Сохранить шаги экспорта

Слайд 13

Відкрити книгу Учні.xlsx

Слайд 14

Імпорт Завдання: імпортувати з електронної таблиці відомості про учнів 9 класів. Для виконання завдання змінити в експортованій таблиці Учні.xlsx 10 клас на 9, в колонці код змінити значення коду на унікальний номер

Слайд 15

Клацнути кнопку Excel в області Импорт на стрічці Внешние данные в Access 2007 У вікні вибору джерела вибрати файл електронної книги і встановити перемикач Добавить копию записей в конец таблицы та вказати у списку таблицю “Учні”

Слайд 16

Натиснути Далее, Готово

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика