X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
бІЛІ ВЕДМЕДІ

Завантажити презентацію

бІЛІ ВЕДМЕДІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МАНДРІВКА ОРГАНАМИ ВИДІЛЕННЯ Проект виконала учень 7 класу Кратко Сергій

Слайд 2

Виділення це виведення з організму кінцевих продуктів обміну речовин, надлишку води, солей, отрут, що утворилися в організмі або потрапили до нього з їжею.

Слайд 3

Кінцеві продукти обміну потрапляють у нирки, які розміщені в поперековому відділі під хребтом. Першою зупинкою нашої мандрівки є найважливіші органи виділення - нирки Розпочинаємо нашу мандрівку… Нирки ссавців представляють компактні, зазвичай бобоподібної форми органи. Поверхня гладка. Нирка складається із зовнішнього кіркового шару і внутрішнього смугастого мозкового шару. У кірковому шарі розташовані звивисті канальці, усередині яких знаходяться клубки кровоносних судин. У судинних клубочках здійснюється фільтраційний процес, де утворюється первинна сеча. 

Слайд 4

Наступною зупинкою у нашій мандрівці буде - сечовід Парні циліндричні трубки з внутрішнім діаметром 4-9 мм, завдовжки 30-35 см. Сечоводи з'єднують нирки із сечовим міхуром, виконуючи функцію відведення сечі.

Слайд 5

Усім відомо, що сечовід відкривається у сечовий міхур. Отже, наступна зупинка нашої мандрівки – сечовий міхур Непарний порожнистий м'язовий орган видільної системи і служить для накопичення витікаючої з нирок сечі.

Слайд 6

У більшості ссавців цей канал відкривається назовні, у яйцекладних — у клоаку. Останьо зупинкою у нашій мандрівці є сечовидільний канал

Слайд 7

Видільна система хребетних представлена парними нирками, які фільтрують з крові рідкі продукти життєдіяльності. Від кожної нирки відходить по сечоводу, які відкриваються в сечовий міхур. Із сечового міхура продукти обміну видаляються через сечовидільний канал. І важливо, що кожна група тварин має свої особливості в будові видільної системи.  Отже, підведемо підсумки нашої мандрівки:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика