X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Безхатні собаки в місті

Завантажити презентацію

Безхатні собаки в місті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Безпритульні собаки, як елемент екологічного середовища міста ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ

Слайд 2

"Велич і рівень морального розвитку нації можна визначити по тому, як вона ставиться до тварин" Махатма Ганді

Слайд 3

Мета проекту вивчити ставлення населення до проблеми безпритульних тварин і привернути до проблеми увагу громадськості .

Слайд 4

Завдання проекту Зібрати і проаналізувати інформацію з проблеми бездомних тварин, визначити причини збільшення їх чисельності; З'ясувати: наскільки поінформовані мешканці про роль та становище безпритульних тварин; яка моральна позиція містян до даної проблеми;

Слайд 5

Запропонувати шляхи виходу з ситуації, що склалася і розробити правила поведінки з безпритульними тваринами. Підготувати інформаційний буклет з теми. Підготувати лекційний матеріал про правила поведінки з безпритульними тваринами ( при зустрічі з розлюченими тваринами).

Слайд 6

Об’єкт дослідження: безпритульні тварини. Предмет дослідження: обізнаність населення про правила поведінки з безпритульними тваринами, чи цікавить взагалі їх це питання.

Слайд 7

Методична процедура дослідження Дослідження проводилось у формі соціологічного дослідження. Соціологічне дослідження мало не суцільний , а вибірковий характер, оскільки швидко досліджувати всю сукупність жителів селища неможливо. Має сенс опитати декілька чоловік з різних соціальних груп, щоб отримати загальне, розгорнуте уявлення про обізнаність жителів …….з даного питання .

Слайд 8

Слайд 9

Правила безпечного спілкування з собакою:      Собака по своїй природі мисливець, тому ніколи не тікайте від нього, бо він може подумати, що вас треба ловити і побіжить за вами. Навіть якщо ви боїтесь собаки, не показуйте йому цього, бо він не терпить боягузів і може вкусити вас. Якщо ви хочете погладити чужого собаку, запитайте дозволу у її хазяїна. Гладьте собаку обережно і повільно, бо деяких з них дратують різкі рухи;

Слайд 10

Не годуйте чужих собак і не зачіпайте їх під час їжі або сну - вони можуть розгніватись. Адже вам теж не подобається, коли вас будять або забирають улюблену цукерку. Не наближайтеся до великих собак, їх часто вчать кидатися на людей, які близько підходять.

Слайд 11

Ніколи не давайте собаці їжу з руки – він може ненароком вас вкусити за руку. Не махайте на собаку рукою чи палицею – це може йому не сподобатися і він вас вкусити.

Слайд 12

Вулицями бігає багато безпритульних собак. Пам’ятайте, що ці тварини часто хворі, їх укуси можуть спричинити виникнення тяжких хвороб. Дуже небезпечно пестити чужих чи бродячих собак – навіть якщо вони не покусають, то можуть заразити хвороботворними паразитами, а то і внести пряму інфекцію.

Слайд 13

А ще завжди дотримуйтеся доброго і простого правила: після спілкування з будь-яким псом, навіть із вашим домашнім улюбленцем, добрим і ласкавим, обов’язково ретельно вимийте руки з милом – ніколи не знатимете ніяких інфекцій та інвазій. А відтак ще більше любитимете свого пса. Бо собака – таки справді друг людини.

Слайд 14

Буклет

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Використані матеріали Правила безпечного спілкування з тваринами. За матеріалами інтернет- ресурсу: http://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/glavnaya/batko/67-batkam-statti/600-osnovni-pravila-povedinki-pri-zustrichi-z-tvarinami слайди №№ 9-13

Слайд 18

Дякую за увагу ! Нехай тварини стануть Вам найкращими друзями!!!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика