Безхатні собаки в місті
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
"Велич і рівень морального розвитку нації можна визначити по тому, як вона ставиться до тварин" Махатма Ганді
Мета проекту вивчити ставлення населення до проблеми безпритульних тварин і привернути до проблеми увагу громадськості .
Завдання проекту Зібрати і проаналізувати інформацію з проблеми бездомних тварин, визначити причини збільшення їх чисельності; З'ясувати: наскільки поінформовані мешканці про роль та становище безпритульних тварин; яка моральна позиція містян до даної проблеми;
Запропонувати шляхи виходу з ситуації, що склалася і розробити правила поведінки з безпритульними тваринами. Підготувати інформаційний буклет з теми. Підготувати лекційний матеріал про правила поведінки з безпритульними тваринами ( при зустрічі з розлюченими тваринами).
Об’єкт дослідження: безпритульні тварини. Предмет дослідження: обізнаність населення про правила поведінки з безпритульними тваринами, чи цікавить взагалі їх це питання.
Методична процедура дослідження Дослідження проводилось у формі соціологічного дослідження. Соціологічне дослідження мало не суцільний , а вибірковий характер, оскільки швидко досліджувати всю сукупність жителів селища неможливо. Має сенс опитати декілька чоловік з різних соціальних груп, щоб отримати загальне, розгорнуте уявлення про обізнаність жителів …….з даного питання .
Правила безпечного спілкування з собакою: Собака по своїй природі мисливець, тому ніколи не тікайте від нього, бо він може подумати, що вас треба ловити і побіжить за вами. Навіть якщо ви боїтесь собаки, не показуйте йому цього, бо він не терпить боягузів і може вкусити вас. Якщо ви хочете погладити чужого собаку, запитайте дозволу у її хазяїна. Гладьте собаку обережно і повільно, бо деяких з них дратують різкі рухи;
Не годуйте чужих собак і не зачіпайте їх під час їжі або сну - вони можуть розгніватись. Адже вам теж не подобається, коли вас будять або забирають улюблену цукерку. Не наближайтеся до великих собак, їх часто вчать кидатися на людей, які близько підходять.
Ніколи не давайте собаці їжу з руки – він може ненароком вас вкусити за руку. Не махайте на собаку рукою чи палицею – це може йому не сподобатися і він вас вкусити.
Вулицями бігає багато безпритульних собак. Пам’ятайте, що ці тварини часто хворі, їх укуси можуть спричинити виникнення тяжких хвороб. Дуже небезпечно пестити чужих чи бродячих собак – навіть якщо вони не покусають, то можуть заразити хвороботворними паразитами, а то і внести пряму інфекцію.
А ще завжди дотримуйтеся доброго і простого правила: після спілкування з будь-яким псом, навіть із вашим домашнім улюбленцем, добрим і ласкавим, обов’язково ретельно вимийте руки з милом – ніколи не знатимете ніяких інфекцій та інвазій. А відтак ще більше любитимете свого пса. Бо собака – таки справді друг людини.
Використані матеріали Правила безпечного спілкування з тваринами. За матеріалами інтернет- ресурсу: http://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/glavnaya/batko/67-batkam-statti/600-osnovni-pravila-povedinki-pri-zustrichi-z-tvarinami слайди №№ 9-13
Схожі презентації
Категорії