X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Азбука Морзе

Завантажити презентацію

Азбука Морзе

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

АЗБУКА МОРЗЕ. ПІДГОТУВАВ УЧЕНЬ 8 КЛ. ЛУЧКІВ ОРЕСТ

Слайд 2

СЕМЮЕЛ ФІНЛІ БРІЗ МОРЗЕ НАРОДИВСЯ- 27 КВІТНЯ 1791 У РОДИНІ ВІДОМОГОМІСЦЕВОГО ПРОВІДНИКА ДЖЕДІДА МОРЗЕ В АМЕРЕКАНСЬКОМУ МІСТЕЧКУ ЧАРЛЬЗТАУН . ЮНАК ПОДАВАВ ВЕЛИКІ НАДІЇ СТАТИ ХУДОЖНИКОМ, ВІН БУВ ВИЗНАНИЙ ЛІДЕРОМ І КУМИРОМ МОЛОДИХ АМЕРИКАНСЬКИХ ХУДОЖНИКІВ- ЙОГО ПЕНЗЛЕВІ НАЛЕЖИТЬ ЗНАМЕНИТИЙ ПОРТРЕТ ПРИЗЕДЕНТА ДЖЕЙМСА МОНРО. ПОМЕР 2 КВІТНЯ 1872Р НЬЮ-ЙОРК.

Слайд 3

АЗБУКА МОРЗЕ. ТЕЛЕГРАФНА АЗБУКА-НАЗВАНЕ ЗА ІМ*ЯМ РОЗРОБНИКА СЕМЮЕЛА МОРЗЕ ВІДТВОРЕНЯ ГРАФІЧНИХ ЗНАКІВ КОМБІНАЦІЄЮ КПАПОКІ ТИРЕ. ЗА ОДИНИЦЮ ЧАСУ ПРИЙМАЄТЬСЯ ТРИВАЛІСТЬОДНІЄЇ ТОЧКИ. ТРИВАЛІСТЬ ТИРЕ ДОРІВНЮЄ ТРЬОМА ТОЧКАМ. ПАУЗА МІЖ ЕЛЕМЕНТАМИ ОДНОГО ЗНАКА- ОДНА ТОЧКА, МІЖ ЗНАКАМИ У СЛОВІ- 3 ТОЧКИ, МІЖ СЛОВАМИ- 7 ТОЧОК.БУЛА НАЗВАНА НА ЧЕСТЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ВИНАХІДНИКА СЕМЮЕЛЯ МОРЗЕ, ЯКИЙ ЗАПРОПОНУВАВ ЇЇ В 1838.

Слайд 4

Слайд 5

ЧАСТО ДЛЯ ПРИСКОРЕННЯ РАДІООБМІНУ ВИКОРИСТОВУЮТЬ АБРЕВІАТУРИ, УМОВНІ ВИРАЗИ ТА СПЕЦІАЛЬНІ «Q-КОДИ», НАПРИКЛАД: CQ-ВИКЛИКАЮ ВСІХ, OM-ДРУЖЕ, ПРИЯТЕЛЮ, PSE-БУДЬ ЛАСКА, RX-ПРИЙМАЧ, TX-ПЕРЕДАВАЧ, QSL-ПІТВЕРДЖУЮ ПРИЙОМ, SK-КІНЕЦЬ ЗВ*ЯЗКУ, 55-РУКОСТИСКАННЯ, 88-ЛЮБОВ І ПОЦІЛУНОК, 99-НЕ БАЖАЮ З ВАМИ ПРАЦЮВАТИ.

Слайд 6

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика