X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Амосов Микола Михайлович(6 грудня 1913 - 12 грудня 2002)"

Завантажити презентацію

"Амосов Микола Михайлович(6 грудня 1913 - 12 грудня 2002)"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

В'язання і оздоблення в'язаних виробів

Слайд 2

Загальні відомості про В'язання В'язання — популярний в Україні вид домашніх жіночих занять, який полягає у виготовленні суцільного полотна або окремих виробів переплітанням нитки у вигляді петель. Воно існувало з давніх часів, але через нетривкість матеріалів до нашого часу не дійшли зразки цього виду народного мистецтва. Однак літературні джерела засвідчують існування в'язаних виробів уже в XI ст. Витвори пізніших часів (XIX—XX ст.) зберігаються в музейних колекціях. Матеріалом для в'язання служили ручнопрядені лляні, конопляні, вовняні, а згодом фабричні — бавовняні, вовняні, шовкові металеві та синтетичні нитки. Ручне в'язання здійснювалося з допомогою гачка (дерев'яного, кістяного або металевого) і за участю двох або п'яти спиць. У наш час для в'язання застосовують також в'язальні або трикотажні машинки. Відповідно до цього в'язання буває ручне і машинне. Техніки ручного в'язання в західних областях України, зокрема, на Гуцульщині, називають плетінням. Цим доволі поширеним видом ремесла і художньої творчості споконвіку займалися в домашніх умовах жінки й дівчата не лише в селянських, а й міщанських родинах. Вони розробили численні варіанти технік плетіння. Найпоширенішими техніками ручного в'язання гачком є «ланцюжок», «стовпчики», «зубці» та ін. Значно більше технік виконання існує при ручному в'язанні спицями. Основними серед них є «панчішне», «резинка» тощо.

Слайд 3

мереживо

Слайд 4

мереживо

Слайд 5

Мереживо

Слайд 6

Аплікація Аплікація - це спосіб створення зображення за допомогою наклеювання або нашивання на що-небудь різнокольорових, разноформенних шматочків тканини або паперу. Аплікації бувають: А) предметні - для прикраси дитячих речей; Б) сюжетні - для прикраси предметів побуту; В) декоративні - для прикраси сумок, чобіт, шуб.

Слайд 7

Ажурне оздоблення вироба Ажурне в'язання — це найдавніший вид рукоділля. Техніку ажурного в'язання застосовують при виготовленні серветок, скатертин, прикрас для пасхальних яєць тощо. Для ажурного в'язання найкраще використовувати тонку бавовняну пряжу. Ажурні візерунки здебільшого в'яжуться не тільки спицями,а й гачком.

Слайд 8

Ажурне плетіння

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика