X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Алгоритм"

Завантажити презентацію

"Алгоритм"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Алгоритм

Слайд 2

Алгор итм - послідовність, система, набір систематизованих правил виконання обчислювального процесу, що обов'язково приводить до розв'язання певного класу задач після скінченного числа операцій.[1] При написанні комп'ютерних програм алгоритм описує логічну послідовність операцій. Для візуальногозображення алгоритмів часто використовують блок-схеми.

Слайд 3

Історія Слово алгоритм походить від імені перського вченого,  астронома та  математика Аль-Хорезмі. Приблизно 825 до н. е. він написав трактат, в якому описав придуману в Індії позиційну десяткову систему числення.

Слайд 4

Представлення алгоритмів У процесі розробки алгоритму можуть використовуватись різні способи його опису, які відрізняються за простотою, наочністю, компактністю, мірою формалізації, орієнтації на машинну реалізацію тощо.

Слайд 5

Властивості алгоритмів

Слайд 6

Приклад В якості прикладу можна навести алгоритм Евкліда. Алгоритм Евкліда — ефективний метод обчислення найбільшого спільного дільника (НСД). Названий на честь грецького математика Евкліда, один з найдавнішихалгоритмів, що досі використовують. Описаний в Началах Евкліда (приблизно 300 до н. е.), а саме, в книгах VII та X. У сьомій книзі алгоритм описано для цілих чисел, а в десятій — для довжин відрізків. Існує декілька варіантів алгоритму, нижче записано в псевдокоді рекурсивний варіант: function GCD (a, b) if b = 0 Return a or Return GCD (b, a mod b)

Слайд 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика