X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
About Computers

Завантажити презентацію

About Computers

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

ЗАРОДИЛАСЯ ВОНА ЗАВДЯКИ МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ США. В 1969 РОЦІ ПРОВОДИЛИСЯ СПЕЦІАЛЬНІ СЕКРЕТНІ ТЕСТУВАННЯ ДЕКІЛЬКОХ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ. НЕОБХІДНО БУЛО ВИРІШИТИ ЗАДАЧУ ЗБЕРЕЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ В РАЗІ, ЯКЩО ОДИН З КОМП’ЮТЕРІВ МІГ ВИЙТИ З ЛАДУ. Як тільки його не називають: всесвітня мережа, глобальна мережа, всесвітня павутина. Ця «павутина» або мережа, дійсно, «обплутує» нашу землю.

Слайд 3

ПЕРША НАЗВА ІНТЕРНЕТУ ЗВУЧАЛА ЯК «INTERNET TRANSMISSION CONTROL PROGRAM» ВСЕСВІТНЮ ПАВУТИНУ ЯК ТАКУ ВПЕРШЕ ВІДКРИВ  ТІМ БЕРНЕРС-ЛІ У 1989 РОЦІ. У ПЕРШІ ДНІ ІСНУВАННЯ ВЕСЬ ІНТЕРНЕТ БУВ РОЗМІЩЕНИЙ НА ЙОГО ПЕРСОНАЛЬНОМУ КОМП’ЮТЕРІ МАРКИ NEXT. НАЙПЕРШИЙ СМАЙЛИК, ЯКИЙ БУВ ПЕРЕДАНИЙ ЕЛЕКТРОННИМ ШЛЯХОМ В 1979 РОЦІ, ВИГЛЯДАВ ТАК: ЙОГО ВІДПРАВИВ КЕВІН МАККЕНЗІ. ЧЕРЕЗ КІЛЬКА РОКІВ СКОТТ ФАЛМАН СТВОРИВ СУЧАСНУ ВЕРСІЮ ПОПУЛЯРНОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ЕМОЦІЇ:. -)

Слайд 4

СВОГО ЧАСУ РАДІО ЗНАДОБИЛОСЯ 38 РОКІВ, ЩОБ ДОСЯГТИ РУБЕЖУ В 50 МІЛЬЙОНІВ СЛУХАЧІВ. ТЕЛЕБАЧЕННЮ ПОТРЕБУВАЛИСЯ 13 РОКІВ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТАКОЇ КІЛЬКОСТІ ГЛЯДАЧІВ. А ІНТЕРНЕТОМ СТАЛИ КОРИСТУВАТИСЯ 50 МІЛЬЙОНІВ ЧОЛОВІК ВЖЕ ЧЕРЕЗ 4 РОКИ ПІСЛЯ ЙОГО СТВОРЕННЯ. ПЕРШИМ В СВІТІ ВЕБ-САЙТОМ, ДОСТУПНИМ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН, БУВ HTTP://INFO.CERN.CH - СТВОРЕНИЙ 6 СЕРПНЯ 1991 РОКУ. ВІН СКЛАДАВСЯ З ОДНІЄЇ ВЕБ-СТОРІНКИ, НА ЯКІЙ БУЛО 153 СЛОВА.

Слайд 5

КІЛЬКІСТЬ ПРИСТРОЇВ, ПІДКЛЮЧЕНИХ ДО ІНТЕРНЕТУ, ПЕРЕВИЩУЄ КІЛЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ НА ПЛАНЕТІ. У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ FACEBOOK ЗАРЕЄСТРОВАНО БІЛЬШЕ МІЛЬЯРДА ЛЮДЕЙ. ЯКЩО Б САЙТ БУВ ДЕРЖАВОЮ, ВІН БУВ БИ НА ТРЕТЬОМУ МІСЦІ ЗА ЧИСЕЛЬНІСТЮ НАСЕЛЕННЯ. ТИЖНЕВА СТРІЧКА САЙТУ НОВИН МІСТИТЬ СТІЛЬКИ Ж ІНФОРМАЦІЇ, СКІЛЬКИ ЗНАЛА ЗА ВСЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНА, ЯКА ЖИЛА У ХVIII СТОЛІТТІ. Перша веб-камера була протестована в 1991 році в комп'ютерній лабораторії Кембриджського університету. Її єдиною метою було контролювання окремої кавоварки і попередження про закінчення кави.

Слайд 6

Коли Ларрі Пейдж і Сергій Брін придумували назву нової пошукової системи, вони захотіли висловити в ній величезну кількість інформації, яку система здатна обробляти. Їх колега запропонував слово «гугол» - так в математиці називається число з одиниці зі ста наступними нулями. Тут же він перевірив доменне ім'я на зайнятість і, виявивши, що воно вільне, зареєстрував. Причому в написанні слова він зробив помилку: замість правильного «googol.com» ввів «google.com», але Ларрі винайдене слово сподобалося і утвердилося в якості назви.

Слайд 7

В якості розділювача для імені користувача і сервера електронної пошти використовується символ @. В різних країнах він називається по-різному: В Росії – називають «собакой»; В Болгарії – кльомба або маймунско а (мавпа а); В Нідерландах – apenstaartje (мавпячий хвостик); В Ізраілі – штрудель; У Польщі – мавпячий хвіст, мавпяче вухо, мавпа; В Італії – равлик; В Америці, Фінляндії – кішка; В Китаї, Тайвані – мишеня.

Слайд 8

В середньому людина проводить близько 30 годин в місяць у мережі Інтернет. За даними на липень 2016 року, кількість користувачів інтернету в світі склала 3,5 млрд чоловік. При цьому населення землі оцінювали в 7,3 млрд чоловік, тобто більша частина людства до інтернет поки не підключилася. Пошукач google кожного місяця обробляє 35 млрд. запитів Інтернет – це 4 екзобайта інформації (36 у 19 степені байти). Обсяг інформації подвоюється кожних 2 роки

Слайд 9

В світі є сім спеціально відібраних програмістів, які зберігають так звані «ключі від інтернету». Це електронні карти, які містять шифр, який дозволяє в буквальному сенсі слова перезавантажити весь інтернет. У разі глобальної хакерської атаки «охоронці інтернету» будуть негайно доставлені на військову базу в США, де вони активують свої ключі і тоді глобальна мережа буде відключена. Відключити всесвітню павутину цілком неможливо. Так, принаймні, вважають безліч експертів. На підтвердження своїх слів вони наводять наступну тезу: інтернет не можна виключити цілком, оскільки маршрутизатори мереж не мають єдиного зовнішнього управління. Дійсно, у 2012 році популярне хакерське угруповання anonymous обіцяло «покласти» весь інтернет в світі, убивши 13 кореневих dns-серверів. Спроба ця не обвінчалася успіхом.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика