X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
5 клас. Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Завантажити презентацію

5 клас. Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини. Сьогодніі

Слайд 2

Повторимо правила поведінки та безпеки в комп’ютерному класі Сьогодні

Слайд 3

Повідомлення 4 млен Розгадай ребус Сьогодні

Слайд 4

Інформація Ін ма Розгадай ребус Сьогодні

Слайд 5

Процес 1,2 Розгадай ребус Сьогодніі

Слайд 6

Так тримати! Гарна робота! Сьогодні Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 7

Пригадаємо 1. Як ви розумієте поняття «інформація», «повідомлення»? 2. Які органи чуття має людина? Для чого вона використовує кожний з них? 3. Яка відмінність між звуком і літерою, між звуком і нотою, між числом і цифрою? 4. Ви прочитали умову математичної задачі. Що ви робите далі, щоб отримати відповідь?

Слайд 8

Повідомлення Сьогодніі Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 9

Способи подання повідомлень Текстовий Числовий Сьогодні Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 10

Способи подання повідомлень Графічний Звуковий Сьогодніі Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 11

Способи подання повідомлень Відео Умовні сигнали Сьогодніі Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 12

Способи подання повідомлень Спеціальні позначення Комбіновані Сьогодніі Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 13

Одне й теж саме повідомлення можна подати різними способами Сьогодніі Подумайте, яким чином це можна зробити? Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 14

Як людина сприймає інформацію? Очі (текст, цифри, графіка) Сьогодні Візуальне сприйняття Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 15

Як людина сприймає інформацію? Вуха (Звуки) Сьогодніі Звукове сприйняття Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 16

Як людина сприймає інформацію? Ніс (Запахи) Сьогодніі Нюхове сприйняття Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 17

Як людина сприймає інформацію? Рот (Смак) Сьогодніі Смакове сприйняття Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 18

Як людина сприймає інформацію? Шкіра (Дотик) Сьогодніі Тактильне сприйняття Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 19

Інформація - це відомості, нові знання, які одержує людина Сьогодніі Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини.

Слайд 20

Інформаційні процеси – це процеси зберігання, передавання, опрацювання і пошуку повідомлень Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини. Сьогодніі

Слайд 21

Інформаційна система – це технічні засоби, які призначені для зберігання, передавання, опрацювання і пошуку інформації Інформація, дані, повідомлення. Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини. Сьогодні

Слайд 22

1. Наведіть приклади інформаційних процесів. 2. Наведіть приклади опрацювання повідомлень людиною. З. Наведіть приклади опрацювання повідомлень автоматичними пристроями. 4. Розкажіть, як ви використовуєте кожний з інформаційних процесів. Виконаємо завдання

Слайд 23

Домашнє завдання Опрацювати вивчений матеріал. Підготуватись до тестової перевірки знань.

Слайд 24

До нових зустрічей! Сьогодніі

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика