X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вишнівець

Завантажити презентацію

Вишнівець

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вишнівець — містечко стародавнє. Люди облюбували цю місцину давно. Жирні чорноземи, мальовничі пагорби, вкриті лісами. А ще річечка Горинь, яка неподалiк бере початок.

Слайд 2

МИХАЙЛО СЕРВАТІЙ — ОСТАННІЙ ІЗ РОДУ ВИШНEВЕЦЬКИХ У Вишнівці жили й знайшли спочинок Михайло Вишневецький та його дружина Раїна Могилянка, сестра Петра Могили. Прах її упокоївся у Вознесенській церкві, яка збереглася й донині.

Слайд 3

Взагалі Вишнівець XVIII ст . був одним із найбільших культурних центрів Волині та й України загалом. До речі, тут ще в 1742 р. з’явиласяодна з перших аптек на українських землях.

Слайд 4

Можливо, за рекомендацією М. Костомарова у Вишнівці побував і Т. Шевченко під час своєї волинської подорожі в 1846 р. Жителі містечка свято вірять, що Кобзар був у них. Навіть вам покажуть лавочку в парку біля палацу, ДЕ НІБИ Шевченко чи то малював, чи то писав вірші. А в самому центрі Вишнівця височить пам’ятник Кобзареві.

Слайд 5

Найбільша скарбниця Вишнівця - Замок

Слайд 6

Таким побачив палац в середині ХІХст. Н.Орда

Слайд 7

Комплекс складається з самого палацу, 2 флігелів, 2 брам та парку. 1395 р вперше згадано цю фортецю, та її планування і оборонна система остаточно склались 1640 р. Замок зазнав значних руйнувань, 1705 р. фортифікації було відновлено, в 1720 р. фортецю перебудували на палац. Наступної перебудови комплекс зазнав в кінці 18 ст. Під час першої світової війни споруда була зруйнована, та в 20-х рр. ХХ ст. знову відбудована за участю відомого архітектора модернізму В. Городецького (він звів католицький костeл та будинок з химерами в Києві).

Слайд 8

Палац побудований в класичному стилі, подібний в плані, двоповерховий, у виступах (ризалітах) -трьохповерховий. Фасади виділені в композиціх безфронтовими портіками тосканьсого ордеру, зверніть увагу на головний вхід - над ним трикутний фронтон з ліпниною.

Слайд 9

Герб на фасаді

Слайд 10

Так виглядає хол палацу

Слайд 11

А ось такий вигляд палац має сьогодні….

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія