X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Топ 5 природних чудес України

Завантажити презентацію

Топ 5 природних чудес України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Топ 5 природних чудес України

Слайд 2

Дністровський каньйон Утворений цей каньйон у результаті вимивання Дністром гірської породи Подільської височини річкою Дністер і розташований на межі Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей.   Це найбільший в Україні та один із найбільших в Європі каньонів. Він являє собою долину, чиї стрімкі береги досягають від 100 до 250 метрів над водою. Крім того, на території Дністровського каньйону знаходиться близько 100 пам'яток живої та неживої природи світового значення. Тут збереглися і унікальні еталони відслонень гірських порід. Також, на території Дністровського району знаходиться 26 населених пунктів, де була досліджена трипільська культура.

Слайд 3

Слайд 4

Клевань. Тунель кохання Це найромантичніше місце Волині, яке вважається ботанічним феноменом і знаходиться вздовж залізничної колії між селищами Клевань та Оржів. Утворений був тунель заростями дерев і кущів, які щільно сплелися між собою у арочній формі. Місцеві жителі розповідають про те, що якщо пара поцілується під час прогулянки тунелем, то їхнє кохання скріпиться на все життя. Тому багато закоханих прагнуть потрапити до цього тунелю аби навіки скріпити своє кохання поцілунком. Також, серед молодят поширилася традиція саджати тут квіти, які символізують їхні почуття. До того ж, влітку та восени Тунель кохання вражає особливою красою, від якої перехоплює подих.

Слайд 5

Слайд 6

Озеро Світязь Найбільше та найглибше озеро природного походження в Україні знаходиться недалеко від селища Шацьк на Волині. Воно вважається найбільшим озером у групі Шацьких озер. Живиться воно підземними водами та артезіанськими джерелами. Крім того, вода у ньому настільки прозора, що у сонячну погоду можна побачити кількаметрове дно озера.   Останні дослідження вчених підтвердили його льодовикове походження. Серед особливостей озера, слід виділити його дивовижні властивості. Вода озера має цілющі властивості, адже у своєму складі вона має срібло, йод і гліцерин. Багато дівчат і жінок мріють скупатися у водах Світязя, адже шкіра після таких купань стає відчутно еластичною.

Слайд 7

Слайд 8

Озеро Синевир Озеро вважається найкоштовнішим природним скарбом Національного природного парку "Синевир" і є однією з візитних карток Українських Карпат. За однією з легенд, це озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь, на місці, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа. Легенда гарна, але є й справжні свідчення того, що насправді воно утворилося близько 10 тисяч років тому унаслідок потужного зсуву від землетрусу. Унікальність озера в тому, що вода в ньому ніколи не виходить з берегів, навіть під час найбільших паводків, а все тому, що на його дні є отвір, який слугує своєрідним природним регулятором рівня води в ньому. У наш час озеро приваблює сюди багато закоханих для святкування весілля на берегах озера. Причина цьому – народне повір'я про те, що якщо люди познайомилися поруч з озером, на них чекає велика і міцна любов.

Слайд 9

Слайд 10

Побужжя У Миколаївській області знаходиться ландшафтний заповідник – Гранітно-степове Побужжя. Він примітний тим, що знаходиться на суші без занурення в морські глибини вже більше 60 мільйонів років. Саме тут були виявлені унікальні представники рослинного і тваринного світу, що занесені до Червоної книги України та Червоного списку Європи. Всього налічується близько 86 видів рідкісних рослин і тварин, які продовжують своє існування на території Побужжя. Альпіністи ж будуть у захваті від величних гранітних скель, іноді досягають більш ніж п’ятдесятиметровій висоти.

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія