X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Сінгапур"

Завантажити презентацію

"Сінгапур"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

С І Н Г А П У Р Прапор ГЕрб

Слайд 2

СІНГАПУР: відомості про країну Республіка Сінгапур, місто-держава в Південно-Східній Азії, що входить до складу Співдружності. Главою держави є президент, законодавчий орган - однопалатний парламент Територія країни включає невеликий острів Сінгапур (42 км в довжину і 23 км в ширину), а також кілька з'єднаних острівців, розташованих біля Південного краю півострова Малакка. Загальна площа - 648 кв. км З півночі Сінгапур від Малайзії відділив протоку Джохор, а з півдня від Індонезії - Сінгапурську протоку.

Слайд 3

Економіко-географічне положення Економіко - географічне положення Сінгапуру зробило сильний вплив на економічний розвиток міста, основою якого здавна є різноманітні зовнішньоторговельні операції, здебільшого реекспортні. Сінгапур став великим ринком натурального каучуку, продуктів кокосової пальми, деревини, прянощів, фруктів, кави, олова, нафти.

Слайд 4

Економіко-географічне положення Після 1960-х рр.. в числі товарів зовнішньої торгівлі поряд з традиційними з'явилася продукція нових галузей промисловості За розмірами вантажообігу порт Сінгапур є одним з найбільших в світі, центр бункерування суден. Сінгапур перетворився на фінансовий центр

Слайд 5

Природні умови Відносно постійні температури протягом року: 26 - 28 º C. Панує екваторіальний мусонний клімат. Висока вологість і постійні дощі: близько 2400 мм опадів у рік. Дощовий сезон буває в листопаді - лютому, «взимку» хмарність знижує температуру повітря

Слайд 6

Населення Сінгапуру Загальна чисельність: 4 млн. 183 тис. Щільність населення 4884 чоловіка на 1 кв. км. Майже все населення проживає в столиці країни - місті Сінгапурі. Корінні мешканці острова - малайці.

Слайд 7

Сільське господарство Обробляється усього близько 20% території, під лісами 8% території острова. Невеликі плантації каучуконосів, кокосових пальм, прянощів, тютюну, городніх та плодових (ананаси) культур Свинарство і птахівництво Рибальство переважно в прибережних водах

Слайд 8

Невиробнича сфера Фондова біржа Сінгапуру - місце притяжіння для більшої частини особистого багатства, накопиченого в Південно - Східній Азії. Сінгапур - великий центр іноземного туризму. Фінансовий центр і джерело технічної та комерційної інформації для сусідніх країн. Майже всі капіталовкладення і ініціативи в бізнесі надходять з-за кордону.

Слайд 9

Територіальна структура Місто розташоване на півдні острова на березі Сінгапурської протоки. Разом з передмістями місто займає ¼ всій території. Інші населені пункти являють собою типові промислові парки.

Слайд 10

Міжнародні відносини Сінгапур - член британської Співдружності, ООН і Асоціації держав Південно - Східної Азії (АСЕАН) Заявляє про свою прихильність ідеям неприєднання, але пов'язаний воєнними угодами з США, Малайзією та Великобританією.

Слайд 11

Екологія Завдяки активній природоохоронній політиці, будівництву очисних споруд, дуже суворим заходам по збереженню чистоти Сінгапур став найбільш екологічно чистою державою в закордонній Азії. Це одне з небагатьох місць в екваторіальному і тропічному поясі, де сиру воду можна пити прямо з водопроводу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія