X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сім природних чудес

Завантажити презентацію

Сім природних чудес

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сім нових чудес природи Конкурс Частина 1-ша

Слайд 2

Джунглі Амазонки Одне з чудес природи розташоване в Південній Америці і займає 7 млн. кв. км. на території 9 країн (Болівія, Бразилія, Колумбія, Еквадор, Французька Гвіана, Гайана, Перу, Суринам, Венесуела), на обширній та плоскій рівнині, що охоплює майже весь басейн ріки Амазонки. Власне ліси займають майже 5.5 мільйонів кв. км. Сельва Амазонки становить більше половини всіх тропічних лісів на Землі.

Слайд 3

В джунглях Амазонки росте величезне різноманіття рослин. За оцінками деяких експертів, на 1 кв. км тут припадає близько 150 000 видів вищих рослин, в тому числі 75000 видів дерев. На один квадратний кілометр амазонського тропічного лісу може припадати до 90790 тонн живої раслинної маси. Це найбільший тропічний лісовий масив у світі, Його образно називають «легенями» нашої планети:

Слайд 4

Слайд 5

Водоспад Сан-Рафаель в сельві Амазонки — найбільший водоспад в Еквадорі за висотою та об`ємом падаючої води:

Слайд 6

Найбільше в світі латаття — Вікторія регія амазонська. Діаметр листка может перевищувати 2 метри. Вона була названа в честь англійської королеви Вікторії:

Слайд 7

Мангрові зарості:

Слайд 8

Кожний 10-й описаний вид тварин чи рослин можемо зустріти саме в амазонських джунглях. Тут знаходиться 3 000 відомих видів риб, 1 295 видів птахів, 430 видів ссавців, 378 видів плазунів. З великих хижаків у сельві Амазонки живуть ягуари та каймани. Змія анаконда — найбільша сучасна змія. Її середня довжина — 5-6 метрів, а нерідко зустрічаються екземпляри по 8-9 метрів. В місцевих річках водяться небезпечні електричні скати:

Слайд 9

Папуги Ара:

Слайд 10

Слайд 11

Великий тукан:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія