X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"РЕКРЕАЦІЙНІ РАЙОНИ ТУРЕЧЧИНИ"

Завантажити презентацію

"РЕКРЕАЦІЙНІ РАЙОНИ ТУРЕЧЧИНИ"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

РЕКРЕАЦІЙНІ РАЙОНИ ТУРЕЧЧИНИ Виконав Учень 10 класу Кійко Едуард

Слайд 2

План Вступ Туризм в Туреччині Рекреаційні райони Туреччини А)Головні курортні зони Б)Основні туристичні райони Висновок Список використаної літератури

Слайд 3

Туреччина - це країна, розташована між Європою й Азією. Вона простягнулася від Едирне на болгарській границі до Карса на вірмен ській 1700 кілометрів і на 1000 кілометрів від Чорного моря до Середземного. Туреччина граничить із Грецією, Болгарією, Грузією, Вірменією, Іраном, Іраком і Сирією. Ландшафт країни різноманітний: пустелі з оазисами, гори, степи, звивисті ріки, родючі сільського сподарські землі, узбережжя роблять Туреччину привабливою.

Слайд 4

Туризм в Туреччині Туризм є однією з найбільш динамічно розвиваючихся галузей турецької економіки. Достаток унікальних історичних пам'ятників на території Туреччини, виняткової краси середземноморські пляжі, сприятливий клімат - усе це відкриває широкі перспективи для туристичного бізнесу. Щорічно країну відвідує близько 9-10 млн. туристів майже з 80 країн. Доход державної казни від туризму складає майже чверть обсягу турецького експорту.

Слайд 5

Рекреаційні райони Туреччини

Слайд 6

Головні курортні зони : Егейське і Середземноморське узбережжя  Щороку узбережжя Егейского та Середземного моря відвідує величезна кількість туристів, число яких, за прогнозами фахівців, протягом найближчих 40 років зросте вдвічі. Природні біотопи на більшій частині узбережжя у зв'язку з їхнім рекреаційним використанням будуть практично знищені. 

Слайд 7

Основні туристичні райони: Стамбул Стамбул - найбільше місто, важливий морський порт, промислово-торговельний і культурний центр Туреччини. Розташований він в горбистій місцевості на обох берегах протоки Босфор біля Мармурового і Чорного морів, будучи єдиним містом у світі, лежачим відразу на двох континентах - Азії і Європі.

Слайд 8

Ізмір Ізмір -третє за кількістю населення місто Туреччини і другий за величиною порт країни після Стамбулу. Розташоване в Ізмірській затоці Егейського моря.

Слайд 9

Анталья Анта лія,  місто, порт, курорт на Середземному морі на південному узбережжі Туреччини.Великий міжнародний аеропорт.Кількість туристів, які приїжджають, з кожним роком збільшується. Місцеві визначні місця, пам'ятки: Мінарет Ївлі — символ Анталії Термессос — античне місто Водоспад Дюден Олімпос — давнє еллінське поселення Гора Янарташ (Химера) Мечеть Іскеле

Слайд 10

Бурса Бурса — місто в північно-західній Туреччині, адміністративний центр провінції Бурса, четверте найбільше за кількістю населення в країні, після Стамбулу, Анкари і Ізміра, місто-мільйонер.

Слайд 11

Таким чином, Туреччина - країна, що володіє великими рекреаційними ресурсами, залучає до себе увага туристів з усього світу з пізнавальними, лікувально-оздоровчими, екскурсійними й іншими цілями, що приводить до взаємного співробітництва країн.

Слайд 12

Література www.google.com.ua Туреччина. Навч. посібник / За ред. В. В. Ковалевського, В. Ф. Семенова, О. Л. Михайлюк та ін. - К.: Либідь. Шаблій О.І. Рекреаційні ресурси як основа туристичного потенціалу – ЕК.: Либідь.

Слайд 13

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія