X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Нігерія"

Завантажити презентацію

"Нігерія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: «Нігерія»

Слайд 2

Прапор Герб

Слайд 3

Офіційна назва – Федеративна Республіка Нігерія Площа – 923,8 тис. км2 Населення – 133,9 млн.чол Столиця – Абуджа Тип країни – Країна, що розвивається. Держава середніх можливостей Державний устрій – республіка, федеративна держава.

Слайд 4

Нігерія  - держава в Західній Африці, на узбережі Гвінейської затоки та в басейні нижньої течії р. Нігер. Найбільша за населенням і за економікою держава континенту та сьома на планеті.  Державна мова —англійська, офіційні — хауса, іґбо, йоруба.

Слайд 5

Нігерія межує переважно з найбіднішими країнами, що розвиваються. Сусідні держави є партнерами Нігерії за Рухом неприєднення та Організацією Африканської Єдності. Сама країна залишається політично нестабільною.

Слайд 6

Біля берегів Нігерії починаються важливі морські шляхи сполучення, які з ’єднюють державу з іншими регіонами світу. Найбільшим портом та економічним центром є колишня столиця – Лагос.

Слайд 7

Природні умови У рельєфі переважають рівнини. Клімат на пд – екваторіальний, на пн – субекваторіальний. Країна має великі поклади мін. сировини, частину з яких експортує. Серед них відрізняють запаси нафти, родовища олова, боксидів урану, марганцю. Водні ресурси є завдяки річці Нігер, яка є і судноплавною. Найкращі земельні ресурси знаходяться на пн (червоно-бурі грунти). Лісові масиви зосереджені на пд.

Слайд 8

Населення

Слайд 9

Характерний 2 тип відтворення населення. Природній приріст дуже високий: 26 чол/тис Нігерія багатонаціональна країна. На її тереторії проживає близько 250 народностей. Серед віруючих половина мусульман і третина християн. Середня густота – майже 145 чол/км2 Найбільш заселені приморські країни на пд. Рівень урбанізації – 39% Найбільшою агломерацією є Лагос (13,4 млн. чол.)

Слайд 10

Нігерія аграрна країна, з великим промисловим потенціалом. Вона посідає 2 місце в Африці за обсягом ВВП і зовнішньої торгівлі. Сільське господарство є основою галуззю економіки, в якій зайнято 60% населення.Переважають дрібні фермерські господарства, що виробляють 90% усієї сільськогосппродукції. Твариництво розвивається на пн: воно представлене розведенням рогатої худоби.

Слайд 11

Фауна Нігерії

Слайд 12

Флора

Слайд 13

Спорт Збірна Нігерії з футболу є однією з найсильніших у Африці. Багато нігерійських футболістів виступає за європейські команди. Наприклад, Ідеє Браун грає в «Динамо» Київ. Серед інших відомих спортсменів боксер Семюель Пітер.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія